Veganams
Be glitimo

Spalvoti kukurūzų, ryžių, sorgų ir grikių makaronai COLORATA, be glitimo

250 g
2,09 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Bezgluten“ spalvoti kukurūzų, ryžių, sorgų ir grikių makaronai COLORATA be glitimo. Taip pat be kviečių ir kiaušinių. Tinka veganams.

Paruošimas: sudėti makaronus į verdantį pasūdytą vandenį (1 l vandens ir 100 g makaronų), įpilti šiek tiek aliejaus. Virti 5-6 min., išgriebti ir perpilti šaltu vandeniu.

Rekomenduojama laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Gamintojas

„Bezgluten“ misija – naudojantis savo žiniomis, patirtimi ir aistra sveikai gyvensenai kurti aukščiausios kokybės, puikaus skonio bei plataus asortimento produktus. „Bezgluten“ kuria kokybišką gyvenimą be glitimo!

Be glitimo nelygu be skonio
Visi gerai suprantame, su kokiais nepatogumais susiduria žmonės, kurie laikosi beglitiminės dietos. 15 metų „Bezgluten“ tyrimų ir plėtros padalinys dirba tam, kad sukurtų geriausius receptus ir produktus žmonėms su celiakijos negalavimais. „Bezgluten“ siekia sukurti skanius ir lengvai paruošiamus produktus. Nuolatinio darbo ir inovatyvių sprendimų dėka, jūs turite geriausių skonių pasirinkimą. Rinkdamiesi „Bezgluten“ produktus, galėsite mėgautis geru skoniu, tuo pačiu saugodami savo sveikatą.

Griežta kokybės kontrolė
Sveikata, sveikata ir dar kartą sveikata. Tai didžiausia vertybė, svarbi kiekvienam žmogui. Būtent todėl „Bezgluten“ skiria labai daug dėmesio kokybiškai žaliavai, iš kurios gaminami produktai. Gamintojas dirba tik su patikimais, patikrintais tiekėjais ir nesileidžia į jokius kompromisus dėl kokybės, į savo gamybos patalpas leidžia patekti tik sertifikuotai žaliavai. Be to, patys atlieka privalomus savo produkcijos kokybės testus. Savo laboratorijoje gamintojas papildomai patvirtina, kad „Bezgluten“ produktai be glitimo visada ir yra be glitimo. Per visą įmonės gyvavimo istoriją, nebuvo nei vieno atvejo, kad „Bezgluten“ neįgyvendintų savo misijos. Dėka to, Jūs visada galite saugiai mėgautis beglitiminiais „Bezgluten“ produktais.

Prekės ženklo šalis:
Lenkija
Prekės kodas: BEZ7617
EAN kodas: 590672057617
Spalvoti kukurūzų, ryžių, sorgų ir grikių makaronai COLORATA, be glitimo
250 g

Spalvoti kukurūzų, ryžių, sorgų ir grikių makaronai COLORATA, be glitimo

2,09 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui