Veganams
Be glitimo

Universalus miltų mišinys, be glitimo

500 g
2,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Bezgluten“ ypač universalus miltų mišinys be glitimo. Taip pat be pieno ir kiaušinių. Tinka duonai, blyneliams, lietiniams, keksiukams ir kitiems kepiniams. Tinka veganams.

Duonos tešlai paruošti reikės:
500 g mišinio, 1 a. š. druskos (9 g), 1 a. š. cukraus (7g), 7 g sausų mielių arba 25 g šviežių mielių, 450 ml šilto (30 C°) vandens, 3 šaukštų aliejaus, papildomai aliejaus duonos kepaliukams aptepti.
Paruošimas: sumaišyti visus ingredientus mikseriu iki vientisos masės. Supilti masę į aliejumi išteptas formas (30 × 12 cm), paviršių išlyginti šaukštu, uždengti drėgnu rankšluosčiu ir palikti 45 min. kilti kambario temperatūroje. Tešlai pakilus, apteptus aliejumi duonos kepaliukus kepti 180 C°(be karšto oro) 45 min. Iškepus, duoną atvėsinti ir išimti iš kepimo formos.

Gamintojas

„Bezgluten“ misija – naudojantis savo žiniomis, patirtimi ir aistra sveikai gyvensenai kurti aukščiausios kokybės, puikaus skonio bei plataus asortimento produktus. „Bezgluten“ kuria kokybišką gyvenimą be glitimo!

Be glitimo nelygu be skonio
Visi gerai suprantame, su kokiais nepatogumais susiduria žmonės, kurie laikosi beglitiminės dietos. 15 metų „Bezgluten“ tyrimų ir plėtros padalinys dirba tam, kad sukurtų geriausius receptus ir produktus žmonėms su celiakijos negalavimais. „Bezgluten“ siekia sukurti skanius ir lengvai paruošiamus produktus. Nuolatinio darbo ir inovatyvių sprendimų dėka, jūs turite geriausių skonių pasirinkimą. Rinkdamiesi „Bezgluten“ produktus, galėsite mėgautis geru skoniu, tuo pačiu saugodami savo sveikatą.

Griežta kokybės kontrolė
Sveikata, sveikata ir dar kartą sveikata. Tai didžiausia vertybė, svarbi kiekvienam žmogui. Būtent todėl „Bezgluten“ skiria labai daug dėmesio kokybiškai žaliavai, iš kurios gaminami produktai. Gamintojas dirba tik su patikimais, patikrintais tiekėjais ir nesileidžia į jokius kompromisus dėl kokybės, į savo gamybos patalpas leidžia patekti tik sertifikuotai žaliavai. Be to, patys atlieka privalomus savo produkcijos kokybės testus. Savo laboratorijoje gamintojas papildomai patvirtina, kad „Bezgluten“ produktai be glitimo visada ir yra be glitimo. Per visą įmonės gyvavimo istoriją, nebuvo nei vieno atvejo, kad „Bezgluten“ neįgyvendintų savo misijos. Dėka to, Jūs visada galite saugiai mėgautis beglitiminiais „Bezgluten“ produktais.

Prekės ženklo šalis:
Lenkija
Prekės kodas: BEZ4658
EAN kodas: 590745984658
Universalus miltų mišinys, be glitimo
500 g

Universalus miltų mišinys, be glitimo

2,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui