Bičių vaško maistinių drobelių atnaujinimo rinkinys

2 vnt. (40 g)
5,29 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Greitasis pristatymas Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

Vokiečių gamintojo „beeskin“ bičių vaško drobelių atnaujinimo rinkinys. Jei per laiką drobelė apsitrina, ją galite atnaujinti. Sudėtyje yra bičių vaško (patikrinto dėl kenksmingų medžiagų ir pesticidų), medžių sakų, ekologiško simondsijų aliejaus.

Naudojimas: įkaitinkite orkaitę iki 90°C. Drobelę patieskite ant kepimo skardos. Vaško mišinio pieštuką sutarkuokite sena, maistui nebenaudojama tarka arba drožkite peiliu. Tolygiai apibarstykite drobelę, jei norite atnaujinti visą, arba barstykite tik ant stipriai nusidėvėjusių vietų. Įkiškite į orkaitę 3 minutėms, kol ištirps vaškas. Jei išėmus iš orkaitės matyti, kad kai kuriose vietose yra per storas vaško sluoksnis, jį galima tolygiai paskirstyti teptuku. Leiskite drobelei atvėsti ir galite iš karto naudoti. Galite patys pasigaminti vaško drobelių, tačiau labai svarbu, kad medžiaga būtų ekologiška. Su 40 g vaško mišiniu galima išvaškuoti 1-2 „L“ arba 2-3 „M“ dydžio drobeles, priklausomai nuo medžiagos storio.

Gamintojas

„Beeskin“ – jauna įmonė, įkurta 2018 metais Berlyne, Vokietijoje. „Beeskin“ savo veiklą grindžia tvarumo idėja ir kovoja prieš didžiausią šių laikų iššūkį – besaikį plastiko naudojimą. Yra situacijų, kai plastikas yra būtinas, tačiau kasdieniame gyvenime turime rasti alternatyvų iš gamtos. Viena tokių – bičių vaško drobelės, kurios pakeičia plastikinę plėvelę, ilgiau išlaiko maisto šviežią ir yra 100% kompostuojamos.

Turėdami tris bičių vaško drobeles, galite sutaupyti 100 metrų plastikinės plėvelės per metus! „Beeskin“ drobelėms gaminti naudojamos tik natūralios ir patikrintos žaliavos iš Europos.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: BEES3514
EAN kodas: 076274333514
Bičių vaško maistinių drobelių atnaujinimo rinkinys
2 vnt. (40 g)

Bičių vaško maistinių drobelių atnaujinimo rinkinys

5,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui