Bičių vaško maistinė drobelė L dydžio (35 x 35 cm)

1 vnt.
8,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 23 20:17 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 24 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Vokiečių gamintojo „beeskin“ bičių vaško maistinė drobelė L dydžio (35 x 35 cm). Puiki alternatyva plastikinei plėvelei! L dydis tinka suvynioti salotas, žalumynus, vaisius ar kepaliuką duonos, kad ilgiau išliktų švieži. Apsaugo maisto produktus nuo oro ir drėgmės, tačiau leidžia kvėpuoti. Sudėtyje esantis simondsijų aliejus turi antibakterinį poveikį.

Priežiūra: plauti drungnu arba šaltu vandeniu, negręžti. Drobelę tinka naudoti iki metų laiko. Nenaudoti žaliai mėsai, žuviai ir ananasams.

Gamintojas

„Beeskin“ – jauna įmonė, įkurta 2018 metais Berlyne, Vokietijoje. „Beeskin“ savo veiklą grindžia tvarumo idėja ir kovoja prieš didžiausią šių laikų iššūkį – besaikį plastiko naudojimą. Yra situacijų, kai plastikas yra būtinas, tačiau kasdieniame gyvenime turime rasti alternatyvų iš gamtos. Viena tokių – bičių vaško drobelės, kurios pakeičia plastikinę plėvelę, ilgiau išlaiko maisto šviežią ir yra 100% kompostuojamos.

Turėdami tris bičių vaško drobeles, galite sutaupyti 100 metrų plastikinės plėvelės per metus! „Beeskin“ drobelėms gaminti naudojamos tik natūralios ir patikrintos žaliavos iš Europos.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: BEES0374
EAN kodas: 076274333447
Bičių vaško maistinė drobelė L dydžio (35 x 35 cm)
1 vnt.

Bičių vaško maistinė drobelė L dydžio (35 x 35 cm)

8,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui