Bičių vaško maistinė drobelė M dydžio (25 x 25cm)

1 vnt.
7,69 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 24 15:36 su ZITICITY

Apie prekę

Vokiečių gamintojo „beeskin“ bičių vaško maistinė drobelė M dydžio (25 x 25cm). Puiki alternatyva plastikinei plėvelei! M dydis patogiausias suvynioti sumuštinį, uždengti dubenėlį ar lėkštutę. Apsaugo maisto produktus nuo oro ir drėgmės, tačiau leidžia kvėpuoti. Sudėtyje esantis simondsijų aliejus turi antibakterinį poveikį.

Priežiūra: plauti drungnu arba šaltu vandeniu, negręžti. Drobelę tinka naudoti iki metų laiko. Nenaudoti žaliai mėsai ir žuviai bei ananasams.

 

Gamintojas

„Beeskin“ – jauna įmonė, įkurta 2018 metais Berlyne, Vokietijoje. „Beeskin“ savo veiklą grindžia tvarumo idėja ir kovoja prieš didžiausią šių laikų iššūkį – besaikį plastiko naudojimą. Yra situacijų, kai plastikas yra būtinas, tačiau kasdieniame gyvenime turime rasti alternatyvų iš gamtos. Viena tokių – bičių vaško drobelės, kurios pakeičia plastikinę plėvelę, ilgiau išlaiko maisto šviežią ir yra 100% kompostuojamos.

Turėdami tris bičių vaško drobeles, galite sutaupyti 100 metrų plastikinės plėvelės per metus! „Beeskin“ drobelėms gaminti naudojamos tik natūralios ir patikrintos žaliavos iš Europos.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: BEES0375
EAN kodas: 076274333448
Bičių vaško maistinė drobelė M dydžio (25 x 25cm)
1 vnt.

Bičių vaško maistinė drobelė M dydžio (25 x 25cm)

7,69 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui