Veganams
Jautriai odai

Koncentruotas skalbimo skystis, bekvapis

1 l
6,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

„bio-D“ koncentruotas bekvapis skalbimo skystis yra ypatingai švelnus, tačiau kartu ir veiksmingas. Universalus: tinka skalbti rankomis ir automatine skalbimo mašina, visiems audinių tipams, bet kokios temperatūros vandenyje. Akimirksniu susimaišo su vandeniu. Užtenka maždaug 25 skalbimams.

Be optinių baliklių, chloro, fosfatų, enzimų, sintetinių kvapų, gyvulinės kilmės produktų. Nebandyta su gyvūnais, tinka veganams. Lengvai biologiškai suyrantis, nekenksmingas gamtai, pakuotė pagaminta iš 100% perdirbto plastiko.

Naudojimas: Sekite gamintojo nuorodomis etiketėje. Dozavimas nurodytas lentelėje pagal vandens kietumą ir skalbinių nešvarumo laipsnius.

Gamintojas

„bio-D“ kompanija įkurta 1996 metais Jungtinėje Karalystėje. „bio-D“ švaros priemonės yra nekenksmingos aplinkai – tiek jas naudojant, tiek gaminant. Priemonių sudedamosios dalys yra augalinės kilmės iš atsinaujinančių šaltinių. Visos pakuotės yra perdirbamos, o jas gaminant naudojamas optimalus perdirbtų medžiagų kiekis. Visuose „bio-D“ produktuose nėra pridėta dažiklių ir parabenų.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: BIOD0056
EAN kodas: 503493810005
Koncentruotas skalbimo skystis, bekvapis
1 l

Koncentruotas skalbimo skystis, bekvapis

6,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui