Veganams
Jautriai odai

Koncentruotas skalbinių minkštiklis, bekvapis

1 l
3,49 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

„bio-D“ koncentruotas bekvapis skalbinių minkštiklis – natūralus ir švelnus. Saugo skalbinius nuo įsielektrinimo, suminkština audinį. Tinka skalbti rankomis ir mašina. Užtenka maždaug 20 skalbimų.

Be sintetinių cheminių medžiagų. Nebandyta su gyvūnais, tinka veganams. Lengvai biologiškai suyrantis, nekenksmingas gamtai, pakuotė pagaminta iš 100% perdirbto plastiko.

Naudojimas: Nepilkite tiesiai ant skalbinių. Skalbiant mašina: Pasirinkę drabužių gamintojo rekomenduojamą programą, įpilkite 50 ml minkštiklio į tam skirtą skyrelį. Skalbiant rankomis: Išskalbkite drabužius kaip įprastai. Į 1 l švaraus vandens įpilkite 50 ml minkštiklio, sudėkite išskalbtus skalbinius ir leiskite pamirkti, po to išskalaukite skalbinius švariame vandenyje.

Gamintojas

„bio-D“ kompanija įkurta 1996 metais Jungtinėje Karalystėje. „bio-D“ švaros priemonės yra nekenksmingos aplinkai – tiek jas naudojant, tiek gaminant. Priemonių sudedamosios dalys yra augalinės kilmės iš atsinaujinančių šaltinių. Visos pakuotės yra perdirbamos, o jas gaminant naudojamas optimalus perdirbtų medžiagų kiekis. Visuose „bio-D“ produktuose nėra pridėta dažiklių ir parabenų.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: BIOD0063
EAN kodas: 503493810006
Koncentruotas skalbinių minkštiklis, bekvapis
1 l

Koncentruotas skalbinių minkštiklis, bekvapis

3,49 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui