Veganams

Koncentruotas skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi

1 l
3,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„bio-D“  koncentruotas skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi. Sudėtyje yra gryno levandų eterinio aliejaus, kuris skalbiniams suteikia ypatingo aromato. Saugo skalbinius nuo įsielektrinimo, suminkština audinį. Tinka skalbti rankomis ir mašina. Užtenka maždaug 20 skalbimų.

Be sintetinių cheminių medžiagų. Nebandyta su gyvūnais, tinka veganams. Lengvai biologiškai suyrantis, nekenksmingas gamtai, pakuotė pagaminta iš 100% perdirbto plastiko.

Naudojimas: Nepilkite tiesiai ant skalbinių. Skalbiant mašina: Pasirinkę drabužių gamintojo rekomenduojamą programą, įpilkite 50 ml minkštiklio į tam skirtą skyrelį. Skalbiant rankomis: Išskalbkite drabužius kaip įprastai. Į 1 l švaraus vandens įpilkite 50 ml minkštiklio, sudėkite išskalbtus skalbinius ir leiskite pamirkti, po to išskalaukite skalbinius švariame vandenyje.

Gamintojas

„bio-D“ kompanija įkurta 1996 metais Jungtinėje Karalystėje. „bio-D“ švaros priemonės yra nekenksmingos aplinkai – tiek jas naudojant, tiek gaminant. Priemonių sudedamosios dalys yra augalinės kilmės iš atsinaujinančių šaltinių. Visos pakuotės yra perdirbamos, o jas gaminant naudojamas optimalus perdirbtų medžiagų kiekis. Visuose „bio-D“ produktuose nėra pridėta dažiklių ir parabenų.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: BIOD0308
EAN kodas: 503493810030
Koncentruotas skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi
1 l

Koncentruotas skalbinių minkštiklis su levandų eteriniu aliejumi

3,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui