Zero waste

Gimtadienio žvakutės, geltonos

20 vnt.
7,49 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

„Bitės džiaugsmas“ natūralios bičių ir sojų vaško geltonos gimtadienio torto žvakutės puikios tuo, jog yra tinkamos sąlyčiui su maistu. Jos gali tapti ir puikia Krikšto progos dovana svečiams.

  • Aukštis 10 cm
  • Plotis 0.5 cm
  • Dega apie 30 minučių

Stikliniame buteliuke su mediniu kamščiu.

Gamintojas

„Bitės džiaugsmas“ gamina žvakes iš natūralaus bičių vaško ir yra draugiškos aplinkai. Lyginant su kitomis žvakėmis, bičių vaško žvakės dega 2-5 kartus ilgau ir degdamos mažiau arba išvis nevarva. Taip pat skleidžia natūralų medaus ir žiedadulkių kvapą.

Po „Bitės džiaugsmo“ vardu slepiasi šeima: mama Edita, dukrytė Kotryna ir tėtis Adomas Smalakiai. Edita ir Adomas mėgo dažnai deginti žvakes, kurios dažniausiai suteikdavo romantikos poros aplinkai. Tačiau kartą Adomas pradėjo galvoti, jog visos parafininės žvakės tirpdamos į orą išskiria ne pačias sveikiausias medžiagas, kuriomis tenka kvėpuoti, todėl pradėjo galvoti, kaip sukurti produktą, kuris ir toliau leistų mėgautis jaukia namų aplinka, teiktų malonų kvapą ir nebūtų kenksmingas sveikatai. Iš pradžių galvoję žvakes gaminti tik savo poreikiams, pora greitai pajuto ir aplinkinių susidomėjimą jų produktu.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: VASK1774
EAN kodas: 000000001774
Gimtadienio žvakutės, geltonos

Gimtadienio žvakutės, geltonos

7,49 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui