Veganams
Be glitimo

Blizgesio suteikiantis mėlynųjų ramunėlių šampūnas

325 ml
12,45 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Aubrey“ blizgesio suteikiantis mėlynųjų ramunėlių šampūnas tinka normaliems plaukams. Drėkinantis šampūnas švelniai kondicionuoja ir plauna. Plaukai tampa minkšti, švelnūs ir blizgantys. Elegantiško mėlynųjų ramunėlių aromato. Sudėtyje net 75% ingredientų iš ekologinių ūkių. Be SLS, ftalatų.

Veikliosios medžiagos:
- Mėlynųjų ramunėlių aliejus drėkina plaukus, suteikia natūralaus blizgesio, ramina galvos odą.
- Arganų aliejus iš Maroko suminkština plaukus.

Naudojimas: Prieš naudojimą gerai suplakite! Užpilkite ant šlapių plaukų, ištrinkite, kad putotų. Gerai išskalaukite. Pakartokite, jei reikia. Tada naudokite mėlynųjų ramunėlių kondicionierių.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Atsiliepimai:
- Eglės atsiliepimas: „Tikrai plaukus minkština, padaro švelnesnius ir jie gražiai blizga. Dar galiu pridurti, kad šampūnas visai skalsiai naudojasi, galvos odą ir plaukus išplauna švariai, nenusausina plaukų.“
- Kamilės atsiliepimas: „Veikia. Tikrai veikia. Ir svarbiausia, kad kvepia.“

Skaitykite:
- Guodos pastebėjimai. Gal pagaliau natūrali kosmetika nebeatrodys keista?

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: HA143
EAN kodas: 074998508711
Blizgesio suteikiantis mėlynųjų ramunėlių šampūnas
325 ml

Blizgesio suteikiantis mėlynųjų ramunėlių šampūnas

12,45 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui