Veganams
Be glitimo

Burbono vanilės ekstraktas, ekologiškas

60 ml
19,89 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Nielsen-Massey“ ekologiškas Madagaskaro burbono vanilės ekstraktas yra turtingo nuostabaus aromato. Gaminamas šaltuoju būdu iš rinktinių vanilės ankščių. Be glitimo. Košerinis.

Vanilė – vienas iš populiariausių kvapų pasaulyje. Kilusi iš Meksikos, o į Europą atgabenta apie 1520 metus tyrinėtojo Kortezo. Iš pradžių vanilė buvo naudojama tik kartu su kakavos pupelėmis gėrime, vadintame Chocolatl. Nuo 1602 metų vanilė buvo pradėta naudoti ir viena kaip atskiras aromatas.

Vanilė daugiausia auga Madagaskare, Indonezijoje bei kituose tropinių miškų mažuose rajonuose. Vanilės ankštys yra orchidėjos vaisiai. Kiekviena gėlė per metus išsiskleidžia tik kartą ir turi būti apdulkinama rankiniu būdu. Ankšties brandinimo procesas trunka 3–6 mėnesius.

15 ml vanilės ekstrakto = 1 vanilės ankštis. Dėmesio, naudoti tik maistui mažais kiekais. Tamsaus stiklo buteliuke su užsukamu dangteliu.

Kita informacija

Apie vanilės ankštis:
- (angliškai) Vanilla beans nutrition facts
- Nacionalinio Senėjimo instituto (National Institute on Aging), kuris įeina į JAV Nacionalinių sveikatos institutų sistemą (National Institutes of Health (NIH), duomenimis vanilės ankštys pagal antioksidantų kiekį patenką į daugiausiai antioksidantų turinčių produktų sąrašą.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Nielsen-Massey“ yra tikri vanilės meistrai/specialistai/žinovai, dirbantys šiame versle jau nuo 1907 metų!

Prekės ženklo šalis:
Nyderlandai
Prekės kodas: PS200
EAN kodas: 002563861002
Burbono vanilės ekstraktas, ekologiškas

Burbono vanilės ekstraktas, ekologiškas

19,89 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui