Ciberžolės ir molio naminis muilas

100 g
4,29 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Spalio 29 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Spalio 29 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Lietuviškas natūralus muilas pagamintas naudojant ciberžolės šaknies miltelius ir Gasulo molį. Ciberžolė yra vienas seniausiai naudojamų prieskonių klasikinėje Ajurvedoje, pasižymi šildančiomis savybėmis, kosmetikoje tinka probleminei odai. Gasulo molis pasižymi valančiomis savybėmis, malšina odos sudirgimus, jo pavadinimas išvertus iš arabų kalbos reiškia „prausti“. Kvapas citrusinis, su šildančiu cinamono akordu. Nesausina odos.

„Muilo ūkis“ visi muilai yra pagaminti šaltuoju būdu iš augalinių aliejų. Be palmių aliejaus, be konservuojančių medžiagų, be sintetinių kvapų. Tik su natūraliais eteriniais aliejais.

Gamintojas

„Muilo ūkis“ – tai Sandros ir Mindaugo Makutėnų ūkis netoli Vilniaus. Ūkyje auginami augalai – damaskinės rožės, levandos, medetkos, ramunėlės ir kt. – naudojami kosmetikos  gamyboje, taip pat pievose renkami laukiniai augalai, tokie kaip dilgėlės, šlamučiai, vingiorykštės ir kt.

Muilai gaminami nuo 2005 metų. Ekologiškoje aplinkoje Makutėnai statydami vienkiemį ir kurdami ūkį nusprendė nenaudoti sintetinių ploviklių, skalbiklių, prausiklių. Taip gimė idėja gaminti muilą sau, po to draugams ir artimiesiems. Po truputėlį klientų ratas natūraliai išsiplėtė ir toliau plečiasi.

Nuo 2009 metų „Muilo ūkis“ produktai yra pripažinti tautinio paveldo dalimi.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: MAKU972
EAN kodas: 477904024019
Ciberžolės ir molio naminis muilas
100 g

Ciberžolės ir molio naminis muilas

4,29 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui