Veganams
Be glitimo

Čija kondicionierius su baltymais jautriai galvos odai. Saugo spalvą

325 ml
12,91 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Aubrey“ kondicionierius su čija (ispaninio šalavijo, angl. chia) sėklų aliejumi ir bolivinių balandų (kynva) baltymais tinka visų tipų plaukams, taip pat ir dažytiems – saugo spalvą. Bekvapis, tinka jautriai galvos odai. Apsaugo ir suteikia plaukams minkštumo, paklusnumo ir blizgesio.

Sudėtyje net 75% sudedamųjų dalių iš ekologinių ūkių. Be ftalatų ir silikono.

Veikliosios medžiagos:
- Ekologiškas ispaninio šalavijo (chia) sėklų aliejus, gausus Omega-3 riebalų rūgščių, drėkina.
- Ekologiškų bolivinių balandų (kynva) baltymai ir arbatų ekstraktai, kuriuose daug antioksidantų, padeda apsaugoti natūralius ir dažytus plaukus.

Naudojimas: užtepkite ant išplautų šlapių plaukų, ypač jų galiukų. Palaikykite 1–2 min., tada nuplaukite. Prieš naudodami gerai suplakite.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo ir sojų. Biologiškai suyrantis produktas. Perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: HA289
EAN kodas: 074998500471
Čija kondicionierius su baltymais jautriai galvos odai. Saugo spalvą
325 ml

Čija kondicionierius su baltymais jautriai galvos odai. Saugo spalvą

12,91 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui