Čija šampūnas su baltymais jautriai galvos odai. Saugo spalvą

325 ml
12,45 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 23 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

„Aubrey“ šampūnas su čija (ispaninio šalavijo, angl. chia) sėklų aliejumi ir bolivinių balandų (kynva) baltymais. Tinka visų tipų plaukams, taip pat ir dažytiems – saugo spalvą. Švelnus bekvapis šampūnas ypač tinka jautriai galvos odai. Apsaugo ir suteikia plaukams minkštumo, paklusnumo bei blizgesio. Sudėtyje net 75% ingredientų iš ekologinių ūkių. Be ftalatų ir sulfatų.

Veikliosios medžiagos:
- Ispaninio šalavijo (chia) sėklų aliejus ir bolivinės balandos (kynvos) baltymai suteikia plaukams paklusnumo, elastingumo ir blizgesio.
- Antioksidantų turtingas arbatos mišinys apsaugo dažytus plaukus.

Naudojimas: užpilkite ant šlapių plaukų, ištrinkite, kad putotų. Gerai išskalaukite. Pakartokite, jei reikia. Tada naudokite kondicionierių su ispaninio šalavijo (chia) sėklų aliejumi. Prieš naudodami gerai suplakite.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Plastikinė perdirbama pakuotė.

Kita informacija

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: HA288
EAN kodas: 074998500470
Čija šampūnas su baltymais jautriai galvos odai. Saugo spalvą
325 ml

Čija šampūnas su baltymais jautriai galvos odai. Saugo spalvą

12,45 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui