Daigintų grikių mini batonėliai su cinamonu

150 g
4,37 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Rugsėjo 28 13:08.

Apie prekę

„Tundra“ rankų darbo mini batonėliai su cinamonu – aštresnio ir sodresnio skonio, atskleidžiantys plačią skonio pojūčių paletę. Paragavę „Tundra“ batonėlių, gardintų cinamonu, pasinersite į dieviško aromato ir skonio karalystę. Tiesiog sustok akimirka žavinga!

Sotus pilno grūdo užkandis, pagamintas Lietuvoje iš lietuviškų daigintų grikių, kurių sudėtyje yra net 18%. Patogi pakuotė mini batonėliais leidžia mėgautis kada tik norima. Atsidarai – užsidarai – krimst krimst!

„Tundra“ batonėlių sudėtyje nėra pieno, sojos, kviečių, glitimo, žemės riešutų ir konservantų. Batonėliai pasaldinti datulėmis, todėl jie yra ir be pridėto cukraus bei saldiklių (sudėtyje yra natūralių cukrų). Tinka veganams.

Gamintojas

Nuo 2015 metų Lietuvoje gamina sveikuoliškus užkandžius su supermaistu, vadinamais daigintais grikiais. „Tundra“ batonėliuose ir duonelėse nėra jokio pridėtinio cukraus, saldiklių ar konservantų. Tai gardus ir natūralus užkandis sportuojantiems ir aktyviai dirbantiems, kai norisi greitai ir sveikai užkrimsti.

„Tundra“ – malonumas be sąžinės priekaištų!

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: SS383
EAN kodas: 477903838024
Daigintų grikių mini batonėliai su cinamonu
150 g

Daigintų grikių mini batonėliai su cinamonu

4,37 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui