Veganams
Be pridėto cukraus

Datulės, ekologiškos

500 g
6,45 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

Ekologiškos datulės Deglet Nour iš Tuniso. Be kauliukų. Minkštos, kvapnios, nors sirupuose nemirkytos. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų). Turi daug skaidulinių medžiagų, neturi riebalų.

Valgomos vienos, kaip užkandis; dedamos į sausus pusryčius, kepinius, gėrimus, desertus. Jos labai lengvai virškinamos, todėl naudojamos, kaip greitas ir efektyvus energijos šaltinis.

Kita informacija

Remiantis maistingumo duomenų baze (nutritiondata.self.com), datulės turi daug kalio (apie 33% RMV – referencinė maistinė vertė suaugusiems), taip pat yra vario ir mangano šaltinis. Žemo glikemijos indekso.

Nusilpusiems, ligoniams, vaikams, seniems žmonėms ajurveda rekomenduoja gerti šiltą pieną su jame virtomis datulėmis – labai maistingas gėrimas.

Skaitykite daugiau:
- Ekologiškuose vaisiuose viso to nėra
- (angliškai) http://nutritiondata.self.com/facts/fruits-and-fruit-juices/7348/2

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Kilmės šalis:
Tunisas
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: VD167
EAN kodas: 502886907040
Datulės, ekologiškos

Datulės, ekologiškos

6,45 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui