Veganams
Be laktozės
Be glitimo
Zero waste

Granatų eliksyras

500 ml
27,19 €
33,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Dr. Jacob's“ granatų eliksyro butelyje yra iš dalies fermentuotų, švelniai koncentruotų granatų sulčių, išspaustų iš maždaug 50 saulėje prinokusių, šviežių vaisių ir vaisių minkštimo. Labai koncentruotame granatų eliksyre gausu biologiškai aktyvių, natūraliai fermentuotų granatų polifenolių, todėl jis turi sutraukiantį sultingą skonį. Tinka veganams. Butelyje yra 25 porcijos.

Turi daug kalio, kuris padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, normalią raumenų veiklą ir normalų kraujospūdį. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Pagaminta Vokietijoje pagal griežčiausius kokybės reikalavimus.

Vartojimas: 20 ml granatų eliksyro praskiesti 200 ml vandens. Prieš vartojimą suplakti. Atidarytą laikyti šaldytuve ir suvartoti per 7 savaites.

Stikliniame butelyje su metaliniu užsukamu kamšteliu.

Gamintojas

„Dr. Jacob's“ šeimos įmonė Vokietijoje, nuo 1997 metų gaminanti maisto papildus. Įmonės įkūrėjas Ludvigas Jacobas studijuodamas mediciną pripažino, kad atėjo laikas kitokiam požiūriui – svarbu palaikyti sveikatą, o ne kovoti su ligomis, nes išlaikyti gerą sveikatą yra daug veiksmingiau nei išgydyti, kas dažnai nebeįmanoma. Tai tapo jo asmeniniu pašaukimu.

Natūralumas, augalinės kilmės ingredientai, griežta kokybės kontrolė ir įmonės įkūrėjų bei mitybos specialistų komandos patirtis – svarbiausi „Dr. Jacob's“ įmonės sėkmės komponentai. Nuo pat įkūrimo įmonės filosofija – nesivadovauti trumpalaikėmis tendencijomis, bet išnagrinėti svarbiausius ir naujausius mokslo atradimus ir tyrimus, o gautas žinias panaudoti kuriant produktus. Remiantis tradicinėmis žiniomis ir šiuolaikiniais tyrimais buvo sukurti novatoriši ir veiksmingi sveikatos produktai.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: 4000001764
EAN kodas: 404124621800
Granatų eliksyras
500 ml

Granatų eliksyras

27,19 €
33,99 €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui