Veganams
Zero waste

Virtuviniai šveistukai iš kokosų pluošto

2 vnt.
4,69 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„EcoCoconut“ virtuviniai šveistukai iš kokosų pluošto yra universalūs ir antibakteriniai, nebraižo paviršių. Švariai nuvalo net sunkiai pasiekiamas vietas.

Pagaminti be plastiko, be toksinių cheminių medžiagų. Rūšiuojami ir suyrantys. Visi „EcoCoconut“ produktai ir jų pakuotės yra 100% be plastiko.

Po naudojimo išplaukite šiltu vandeniu ir leiskite išdžiūti. Rekomenduojama pakeisti šveistuką po 30 dienų aktyvaus naudojimo.

Gamintojas

Visi „EcoCoconut“ produktai yra pagaminti 100% be plastiko, iš organinių ir perdirbtų medžiagų, įskaitant visą gabenimą ir pakavimą. Įmonė įsikūrusi Australijoje, gamyba vykdoma Šri Lankoje. Pagrindinis jų tikslas – sumažinti plastiko naudojimą buityje, suteikti žmonėms galimybę rinktis alternatyvą iš kokosų pluošto.

Prekės ženklo šalis:
Australija
Prekės kodas: ECOC4035
EAN kodas: 479601734035
Virtuviniai šveistukai iš kokosų pluošto
2 vnt.

Virtuviniai šveistukai iš kokosų pluošto

4,69 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui