Saldiklis eritritolis

500 g
9,95 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Liepos 5 11:30 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Liepos 5 11:30 su ZITICITY

Apie prekę

„Nutrisslim“ ekologiškas eritritolis – natūralios kilmės saldiklis be kalorijų! Be jokių priedų. Natūraliai saldus ir be šalutinio poskonio. Puiki alternatyva baltam cukrui. Gamtoje eritritolio randama įvairiuose vaisiuose, tokiuose kaip kriaušės, vynuogės, melionai ir arbūzai. Tinka veganams ir žaliavalgiams (raw).

Gamintojas

„Nature's Finest“ – augalinės kilmės ekologiško maisto gamintojas iš Slovėnijos. Produktai pakuojami pačiai įmonei priklausančioje ekologiškoje gamykloje, vadovaujantis griežtais kokybės kontrolės standartais. Kokybė, maisto sauga ir klientų pasitenkinimas yra pagrindiniai „Nature's Finest“ įmonės kokybės politikos elementai.

„Nature's Finest“ perka žaliavą iš viso pasaulio tiesiai iš ūkininkų ir garantuoja, kad jų produktai atitinka naujausius maisto standartus, turi žaliavos atsekamumą ir yra pilni gėrio – sveiki ir skanūs! Įmonė vadovaujasi tvarumo principais, siūlydama ekonomiškus ir ekologiškus produktus. Nenaudoja jokių dirbtinių skonio stipriklių, dažiklių, konservantų ar pesticidų.

Kompanija dirba su didžiausiu Europos aplinkosaugos tinklu „Friends of Earth“, kuriems skiria paramą įgyvendinant aplinkosauginius ir socialinius projektus.

Prekės kodas: SS463
EAN kodas: 383005295437
Saldiklis eritritolis

Saldiklis eritritolis

9,95 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui