Etamine du Lys Nature Ekologiškas grindų ploviklis, 1l

7,96 €
9,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€

Apie prekę

Skirtas PVC, linoleumo, laminato ir plytelių grindims plauti, taip pat galima valyti kilimus ir kitus darbinius paviršius iš plastmasės, stiklo, keramikos. Su natūraliu ekologiškų apelsinų eteriniu aliejumi.

Naudojimas:  grindims plauti išmaišykite 3 pilnus kamštelius 5 l vandens. Nereikia perplauti vandeniu; darbiniams paviršiams, stalams valyti užpilkite šiek tiek priemonės ant drėgno skudurėlio ar kempinėlės. Su maistu besiliečiančius paviršius po to perplaukite vandeniu; dėmėms valyti, užpilkite ploviklio tiesiai ant dėmės, patrinkite šepečiu ir nuvalykite skudurėliu.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: >30%: vanduo; 5-15%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos; <5%: 100% natūralūs kvapikliai, apelsinų eterinis aliejus(1), (limonenas(2), linalolis(2)), D-Limonenas, hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druska, rapsų seklų metilo esteris, etanolis,  natrio benzoatas, kalio sorbatas (konservantai). (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio), (2) natūraliai esantys eteriniuose aliejuose. (Sudėtyje yra limoneno, gali sukelti alerginę reakciją).

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

Prekės kodas: 07000001223
EAN kodas: 353839512220
Etamine du Lys Nature Ekologiškas grindų ploviklis, 1l

Etamine du Lys Nature Ekologiškas grindų ploviklis, 1l

7,96 €
9,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui