Etamine du Lys Nature Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, 1 l

13,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

Ekologiškas valiklis, kuris apsaugo nuo kanalizacijos užsikimšimo ir blogo kvapo. Valiklio pagrindas yra biologiniai mikroorga­nizmai skaidantys visų rūšių organines atlie­kas (riebalus, muilą, popierių, plaukus ir kt.). Neleidžia vamzdžiuose susidaryti kamščiams, kurie skleidžia nemalonų kvapą.

Naudojimas: nuolatinei priežiūrai, kad nesusidarytų kamščiai, įpilkite po pusan­tro dangtelio (45ml) į kiekvieną nutekamąjį vamzdį ir palikite kuriam laikui, kad mikro­organizmai pradėtų veikti. Užsikimšusiems vamzdžiams valyti įpilkite nuo 250ml iki 500ml skysčio ir palikite per naktį. Tada ska­laukite, kol vanduo pradės pratekėti be kliūčių. Priemonę laikykite vėsioje vietoje ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite kontakto su akimis ir oda. Panaudoję nusiplaukite ran­kas. Nurijus, kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudedamosios dalys: bakterijos (bacillus, ne patogeni­nės), genetiškai nemodifikuoti fermentai, kon­servantai (2-bromo-2-nitropropano-l, 3-diol-benzisotiazolonas, natrio benzoatas), kvapiklis limonenas.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Prekės kodas: 07000001221
EAN kodas: 353839451132
Etamine du Lys Nature Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, 1 l

Etamine du Lys Nature Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, 1 l

13,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui