Zero waste

Medus „Ruduo“

420 g
5,40 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje perkant už 20€ ar daugiau, perkant iki 20€ - 2.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Greitasis pristatymas Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

Lietuviškas medus „Ruduo“ – sodraus skonio, surinktas vasaros pabaigoje iš natūralių pievų, miškų bei grikių laukų. „Grimutų medaus“ bitynas įsikūręs atokiame, laukinės augalijos apsuptame Dzūkijos krašte.

„Grimutų medus“ patvirtintas VšĮ „Ekoagros“ kaip nacionalinės kokybės produktas.

Šviežias medus yra tirštas, tąsus, skaidrus, tačiau laikui bėgant sustandėja – kristalizuojasi. Kristalizavimasis – natūrali medaus savybė. Iš korių išsuktas medus kristalizuotis pradeda po kelių dienų ar net mėnesių. Šis procesas priklauso nuo medaus rūšies, jo laikymo sąlygų, taip pat nuo oro, kai nektaras buvo renkamas. Medaus spalva ir skonio intensyvumas priklauso nuo vyravusių augalų žydėjimo, iš kurių rinktas nektaras, ir nuo metų laiko, kada jis rinktas.

Kaip vartoti? Jei medų norite vartoti mitybos paįvairinimui, jį vartoti reikėtų atskirai, užsigeriant arbata. Medų tirpdyti vandenyje galima, tačiau, naudingosios savybės išlieka, esant 30-35°C laipsnių vandens temperatūrai.

Kaip laikyti? Medus iš oro sutraukia ne tik vandenį, bet ir aplinkos kvapus, todėl svarbu medų laikyti sandariai uždarytą, saugoti nuo drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje nei 20°C laipsnių temperatūroje. Medaus negalima ilgai laikyti patalpoje su šildymo įranga. Nepriekaištingai išsukto ir tinkamai laikomo medaus kokybė gali nenukentėti 3-4 metus.

Gamintojas

Bitininkystė Grimutų šeimą lydi jau daug metų. Penktame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, bitininkystės amato savarankiškai pradėjo mokytis senelis Nikolajus Grimuta. Keli aviliai ir laukinės Kaniavos krašto bitės su laiku išaugo iki nedidelio bityno šalia namų. Namas ir šalia jo stovintys aviliai matomi ir mūsų prekiniame ženkle – mums artimi ir svarbūs: primena mūsų šeimos bitininkystės ištakas.

Išskirtinė ir atoki vietovė, apsupta natūralių pievų ir miškų įkvepia puoselėti ir tęsti šeimos bitininkystės tradiciją. Darbai bityne suburia šeimą.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: GRIM2013
EAN kodas: 477904852013
Medus „Ruduo“

Medus „Ruduo“

5,40 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui