Grynas kokosų muilas, ekologiškas

100 g
5,65 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 24 16:27 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 24 16:27 su ZITICITY

Apie prekę

„SOLLING Naturkosmetik“ rankų darbo kokosų muilas yra pagamintas tradiciniu šaltuoju būdu iš gryno kokosų aliejaus. Šis neutralaus kvapo muilas ypač švelniai valo jautrią odą jos neišsausindamas. Švelniai ir maloniai putoja. Naudojamas nesukietėja ir nesuskilinėja. Prausia gerai, bet švelniai.

Kokosų muilas puikiai tinka ir gyvūnams, veiksmingai pašalina purvą. Gamintojas jį ypač rekomenduoja šunims, nes maloniai putoja, o po maudynių kailis blizga.

Be kvapiųjų medžiagų. Tinka veganams. Nebandyta su gyvūnais. Galiojimo datos neturi – kuo senesnis, tuo geresnis.

Gamintojas

„SOLLING Naturkosmetik“ – ypatingai aukštos kokybės, didelės įvairovės ekologiški šalto spaudimo (nerafinuoti) kosmetiniai aliejai. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka visos natūralios antrinės augalinės medžiagos.

Nuo 1996 metų „SOLLING Naturkosmetik“ dirba vadovaudamasi Naturland asociacijos standartais, kurie daugeliu atveju yra griežtesni, nei to reikalauja ES teisė. Naturland standartai buvo sukurti ir pradėjo veikti gerokai anksčiau, nei buvo priimtos ES direktyvos dėl ekologiško ūkininkavimo.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: HA97
EAN kodas: 403119229111
Grynas kokosų muilas, ekologiškas

Grynas kokosų muilas, ekologiškas

5,65 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui