Veganams
Zero waste

Grynas kokosų muilas, ekologiškas

100 g
5,65 €
56.50/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,40 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
delivery logo
Nemokamas pristatymas perkant už 35€ ar daugiau, atrinktiems terminalams.
Natrue

Apie prekę

„SOLLING Naturkosmetik“ rankų darbo kokosų muilas yra pagamintas tradiciniu šaltuoju būdu iš gryno kokosų aliejaus. Šis neutralaus kvapo muilas ypač švelniai valo jautrią odą jos neišsausindamas. Švelniai ir maloniai putoja. Naudojamas nesukietėja ir nesuskilinėja. Prausia gerai, bet švelniai.

Kokosų muilas puikiai tinka ir gyvūnams, veiksmingai pašalina purvą. Gamintojas jį ypač rekomenduoja šunims, nes maloniai putoja, o po maudynių kailis blizga.

Be kvapiųjų medžiagų. Tinka veganams. Galiojimo datos neturi – kuo senesnis, tuo geresnis.

Gamintojas

„SOLLING Naturkosmetik“ – ypatingai aukštos kokybės, didelės įvairovės ekologiški šalto spaudimo (nerafinuoti) kosmetiniai aliejai. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka visos natūralios antrinės augalinės medžiagos.

Nuo 1996 metų „SOLLING Naturkosmetik“ dirba vadovaudamasi Naturland asociacijos standartais, kurie daugeliu atveju yra griežtesni, nei to reikalauja ES teisė. Naturland standartai buvo sukurti ir pradėjo veikti gerokai anksčiau, nei buvo priimtos ES direktyvos dėl ekologiško ūkininkavimo.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: HA97
EAN kodas: 403119229111
Grynas kokosų muilas, ekologiškas

Grynas kokosų muilas, ekologiškas

5,65 €
56.50/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui