Veganams
Pilno grūdo
Be pridėto cukraus
Zero waste

Vaisių ir avižų dribsnių tyrelė kūdikiams nuo 8 mėn., ekologiška

220 g
1,95 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
Žalias ekologiškumo lapelis

Apie prekę

„Holle“ ekologiška vaisių ir avižų dribsnių tyrelė tinka kūdikiams nuo 8 mėnesių amžiaus. Tyrelė gausi vaisiais ir papildyta dribsniais. Šios „Holle“ tyrelės sudėtinės dalys yra auginamos ekologiniu ir biodinaminiu būdu.

Be papildomai pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų), natūraliai saldi iš pačių vaisių. Sudėtyje taip pat nėra pridėtų dirbtinių priedų. Ypač smulkiai sumalta.

Vartojimas: išmaišykite prieš valgant. Pradėkite maitinti nuo 2-4 šaukštelių tyrelės, pamažu didindami porciją iki viso indelio.

Svarbi informacija: norėdami padidinti nesočiųjų riebalų rūgščių kiekį, rekomenduojame į indelį įmaišyti 1 arb. š. Holle aliejaus kūdikiams. Įvesdami kietą maistą į kūdikio racioną, pradėkite maitinti nuo poros šaukštelių ir pamažu didinkite kiekį pagal kūdikio poreikius. Saugokite nuo šilumos šaltinio. Po atidarymo laikykite šaldytuve ir suvartokite per 2 dienas.

Stikliniame indelyje su metaliniu užsukamu dangteliu.

Sertifikuotas ekologiškas produktas.
Sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

Gamintojas

„Holle“ – pasaulyje puikiai žinomas ekologiško bei biodinaminio (demeter) sertifikuoto kūdikių ir vaikų maisto gamintojas iš Šveicarijos. Gamintojo asortimente pieno mišiniai kūdikiams, aliejus, košės, įvairios vaisių ir daržovių tyrelės.

Kas padaro „Holle“ tyreles tokiomis ypatingomis? Visos sudėtyje naudojamos žaliavos yra auginamos ekologiškai ir biodinaminiu būdu. Tyrelėse tik natūraliai esantys vitaminai, mineralai, mikroelementai ir baltymai – sudėtyje nėra sintetinių, dirbtinai pridėtų medžiagų.

Prekės ženklo šalis:
Šveicarija
Prekės kodas: 03000001780
EAN kodas: 000000000000
Vaisių ir avižų dribsnių tyrelė kūdikiams nuo 8 mėn., ekologiška
220 g

Vaisių ir avižų dribsnių tyrelė kūdikiams nuo 8 mėn., ekologiška

1,95 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui