Daugkartinio naudojimo šluostės

5 vnt.
5,99 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 27 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 27 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

100% natūralios ir suyrančios „If You Care“ daugkartinio naudojimo šluostės. Pagamintos iš celiuliozės, medvilnės ir mirabilito – natūralios mineralinės druskos. Gamybos metu mirabilitas išplaunamas, o likęs mišinys (70% celiulozės ir 30% medvilnės) tampa ypač porėtas, todėl audinys ypač gerai sugeria drėgmę.

Tinka įvairiems paviršiams valyti, nepalieka dryžių. Galima naudoti su muilu ir įvairiais buitiniais valikliais. Po naudojimo išplaukite, išgręžkite ir palikite išdžiūti. Šluostės ypatingai patvarios, gali būti skalbiamos iki 300 kartų. Galima skalbti indaplovėje arba skalbimo mašinoje. Negalima džiovinti džiovyklėje. Kai tampa nebetinkamos naudoti, galima kompostuoti.

Pakuotėje yra 5 šluostės.

Gamintojas

1990 metais „If You Care“ pradėjo gaminti nebalintus kavos filtrus, vėliau sekė nebalintas kepimo popierius, o šiuo metu įmonė gamina platų aplinkai draugiškų virtuvės ir namų apyvokos reikmenų asortimentą.

Visi produktai gaminami taip apgalvotai ir kruopščiai, kad būtų kuo mažesnis poveikis aplinkai ir gamtai, tuo pačiu vartotojui pateikiant aukščiausios kokybės produktus. „If You Care“ ženklo kūrėjai rūpinasi visu produkto gyvavimo ciklu – pradedant žaliavų išgavimu, baigiant gamybos procesu, pakavimu ir produkto išmetimu po panaudojimo.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: X367
EAN kodas: 770009250613
Daugkartinio naudojimo šluostės
5 vnt.

Daugkartinio naudojimo šluostės

5,99 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui