Sviestiniai sausainiai

250 g
3,49 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Rugsėjo 21 11:32.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Rugsėjo 21 11:32.

Apie prekę

„Ilzenbergo dvaro“ dvariški sviestiniai sausainiai. Pagaminta rankomis.

„Ilzenbergo dvaro“ kepiniai labai gardūs ir sveiki, nes visi produktai, kuriuos naudojama jiems pagaminti yra iš dvaro. Visos grūdinės kultūros auginamos dvaro laukuose, auginamos sėjomainos principu. Žemė kurioje jie auga tręšiama tik natūraliomis trąšomis.

Gamintojas

Harmonijoje su gamta dirbančio ūkio „Ilzenbergas“ prioritetas – auginti, perdirbti, gaminti ir patiekti sveiką, natūralų, su meile išaugintą ir pagamintą maistą valgytojams visoje Lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse.

„Ilzenbergas“ – tai šimtmečiais kurta ūkininkavimo aura, tai ūkis, kuris 2015 metais atšventė 500 metų jubiliejų pilnai atkurtame dvare. Dvare tvyro ramybė, gera energetika. Čia sukurtos puikios sąlygos dirbti ir gyventi, augti ir klestėti.

Ūkis išskirtinis, nes jis veikia vadovaudamasis natūralios žemdirbystės principais – tai kol kas vienintelis tokios pilnos apimties ūkis dvare ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Harmonijoje su gamta dirbantis „Ilzenbergo“ ūkis veikia kaip uždara ekosistema, netoleruojanti jokios intervencijos iš šalies. Todėl visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gamina iš pačiame ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

„Ilzenbergo“ ūkio pagaminti produktai yra išskirtiniai, nes jų gamyboje nėra naudojami jokie nenatūralūs konservantai, dažikliai, skonio stiprikliai, įvairūs maisto pakaitalai ir kiti priedai, kurie dažnai naudojami pramoninių būdu gaminamuose maisto produktuose.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: ILZE5080
EAN kodas: 477903935079
Sviestiniai sausainiai

Sviestiniai sausainiai

3,49 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui