Keto mityba

Vištienos krūtinėlės filė

500 g
6,39 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Ilzenbergo dvaro“ vištienos krūtinėlės file.

Kodėl rinktis „Ilzenbergo dvaro“ vištieną?

  • Broileriai auga ilgai natūraliu gamtos tempu.
  • Nenaudojami jokie hormonai ar antibiotikai.
  • Visiška laisvė, auginami nedideliais pulkeliais.
  • Lesinami dvaro ūkyje išaugintomis kultūromis.
  • Išpjaustoma rankomis įprastu senoviniu būdu.
  • Patikima uždara pakuotė garantuoja kokybę.

Supakuota naudojant apsaugines dujas (deguonis 80%, azotas 20%).

Gamintojas

Harmonijoje su gamta dirbančio ūkio „Ilzenbergas“ prioritetas – auginti, perdirbti, gaminti ir patiekti sveiką, natūralų, su meile išaugintą ir pagamintą maistą valgytojams visoje Lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse.

„Ilzenbergas“ – tai šimtmečiais kurta ūkininkavimo aura, tai ūkis, kuris 2015 metais atšventė 500 metų jubiliejų pilnai atkurtame dvare. Dvare tvyro ramybė, gera energetika. Čia sukurtos puikios sąlygos dirbti ir gyventi, augti ir klestėti.

Ūkis išskirtinis, nes jis veikia vadovaudamasis natūralios žemdirbystės principais – tai kol kas vienintelis tokios pilnos apimties ūkis dvare ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Harmonijoje su gamta dirbantis „Ilzenbergo“ ūkis veikia kaip uždara ekosistema, netoleruojanti jokios intervencijos iš šalies. Todėl visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gamina iš pačiame ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

„Ilzenbergo“ ūkio pagaminti produktai yra išskirtiniai, nes jų gamyboje nėra naudojami jokie nenatūralūs konservantai, dažikliai, skonio stiprikliai, įvairūs maisto pakaitalai ir kiti priedai, kurie dažnai naudojami pramoninių būdu gaminamuose maisto produktuose.

Kilmės šalis:
Lietuva
Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: ILZE0357
EAN kodas: 477903935139
Vištienos krūtinėlės filė

Vištienos krūtinėlės filė

6,39 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui