Immunity. Maisto papildas

60 kaps.
12,98 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Rugsėjo 23 12:45.

Apie prekę

Maisto papildas „Immunity“ – ajurvedos žolelių mišinys: vaistinė aitrūnė, krūminis bazilikas ir šventasis bazilikas raudonlapis.

Rekomenduojama vartoti po 1-2 kapsules du kartus per dieną valgio metu užgeriant vandeniu. Saugus vartoti ilgą laiką. Esant chroniškoms infekcijoms ajurvedoje rekomenduojamas vartoti kartu su žoliniais antibiotikais, pvz., Neem.

Įspėjimai: nevartoti vaikams, besilaukiančioms ir žindančioms moterims. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis 16.5 g (60 kapsulių po 275 mg).

Kita informacija

Mišinio pagrindas – Katuki (lot. Picrorrhiza kurroa; vaistinė aitrūnė). Auga Himalajuose 3000-5000 m aukštyje.

Teisės aktai mums neleidžia kalbėti apie vaistažoles ir jų naudą, tačiau internete bei knygose galite rasti daug informacijos apie jų naudojimą jau daugelį metų.

Naudinga Jums, naudinga aplinkai! Pirkdami „Organic India“ produktus, Jūs ne tik mėgaujatės aukščiausia kokybe, bet ir dalyvaujate bei sustiprinate šios bendrovės holistinę misiją tausoti gamtą, propaguoti darnų ekologinį žemės ūkį ir saugoti natūralią eko-sistemą, remiant tūkstančius smulkių ūkininkų Indijos kaimuose.

Gamintojas

„Organic India“ – ekologiškų ir laukinių žolelių ajurvediniai maisto papildai. Taip pat tulsi (baziliko) arbatos – skoniui, šilumai ir sveikatai.

Prekės ženklo šalis:
Indija
Prekės kodas: PP09
EAN kodas: 980000000022
Immunity. Maisto papildas
60 kaps.

Immunity. Maisto papildas

12,98 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui