Kmyninių kuminų sėklos, ekologiškos

25 g
1,99 €
Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Infinity Foods“ ekologiškos kmyninių kuminų sėklos – prieskonis, tinkamas dėti į visus nesaldžius ir ne pieniškus patiekalus, arbatas. Kad atsiskleistų prieskonio naudingosios savybės ir suteiktų maistui charakteringą skonį, trumpai pakaitinkite aliejuje.

Kita informacija

Apie kmyninio kumino naudojimą ir savybes plačiau:
- (angliškai) Cumin seeds nutrition facts
- Nacionalinio Senėjimo instituto (National Institute on Aging), kuris įeina į JAV Nacionalinių sveikatos institutų sistemą (National Institutes of Health (NIH), duomenimis kuminų sėklos pagal antioksidantų kiekį patenką į daugiausiai antioksidantų turinčių produktų sąrašą.

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: PS227
EAN kodas: 502886909215
Kmyninių kuminų sėklos, ekologiškos

Kmyninių kuminų sėklos, ekologiškos

1,99 €
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui