Marinuotas vištienos krūtinėlės šašlykas

500 g
7,49 €
Rasti parduotuvėje

Apie prekę

Aukščiausios rūšies „Ilzenbergo dvaro“ marinuotas vištienos krūtinėlės šašlykas. Gaminant nenaudojami jokie nenatūralūs skonio stiprikliai ar dažikliai. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Galima kepti keptuvėje, orkaitėje arba ant griliaus.

Kodėl rinktis „Ilzenbergo dvaro“ vištieną?

  • Broileriai auga ilgai natūraliu gamtos tempu.
  • Nenaudojami jokie hormonai ar antibiotikai.
  • Visiška laisvė, auginami nedideliais pulkeliais.
  • Lesinami dvaro ūkyje išaugintomis kultūromis.
  • Pagaminta rankomis pagal dvarišką receptą.

Gamintojas

Harmonijoje su gamta dirbančio ūkio „Ilzenbergas“ prioritetas – auginti, perdirbti, gaminti ir patiekti sveiką, natūralų, su meile išaugintą ir pagamintą maistą valgytojams visoje Lietuvoje bei kaimyninėse valstybėse.

„Ilzenbergas“ – tai šimtmečiais kurta ūkininkavimo aura, tai ūkis, kuris 2015 metais atšventė 500 metų jubiliejų pilnai atkurtame dvare. Dvare tvyro ramybė, gera energetika. Čia sukurtos puikios sąlygos dirbti ir gyventi, augti ir klestėti.

Ūkis išskirtinis, nes jis veikia vadovaudamasis natūralios žemdirbystės principais – tai kol kas vienintelis tokios pilnos apimties ūkis dvare ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Harmonijoje su gamta dirbantis „Ilzenbergo“ ūkis veikia kaip uždara ekosistema, netoleruojanti jokios intervencijos iš šalies. Todėl visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gamina iš pačiame ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

„Ilzenbergo“ ūkio pagaminti produktai yra išskirtiniai, nes jų gamyboje nėra naudojami jokie nenatūralūs konservantai, dažikliai, skonio stiprikliai, įvairūs maisto pakaitalai ir kiti priedai, kurie dažnai naudojami pramoninių būdu gaminamuose maisto produktuose.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: ILZE5335
EAN kodas: 477903935335
Marinuotas vištienos krūtinėlės šašlykas

Marinuotas vištienos krūtinėlės šašlykas

7,49 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui