Veganams
Keto mityba
Be pridėto cukraus

Juodasis šokoladas konditerijai

300 g
9,99 €
33.30/kg €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,70 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Cavalier“ belgiškas juodasis šokoladas konditerijai su saldikliais (saldinta steviolio glikozidu). Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Galima lydyti, naudoti desertams, šokoladiniams gėrimams gaminti. Netinka kaitinti mokrobangų krosnelėje. Kakavos mažiausiai yra 80%. Turi itin daug skaidulinių medžiagų.

Paprastai šokoladas su saldikliais, o ne cukrumi, turi specifinį skonį, tačiau ne veltui belgų šokoladas visame pasaulyje garsėja aukšta kokybe – „Cavalier“ šokoladai itin gero skonio.

Kita informacija

Daigiau apie stevijos augalą:
- (angliškai) Stevia plant (herb) nutrition facts

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Cavalier“ yra Belgijos šeimos įmonė, kurianti, gaminanti ir parduodanti šokolado gaminius be cukraus nuo 1996 m. „Cavalier“ skirtas šokolado mėgėjams, kurie nori arba turi vengti cukraus. 

Šokoladai su saldikliais dažnai turi specifinį skonį, tačiau „Cavalier“ šokoladai iš Belgijos, visame pasaulyje žinomi dėl savo aukštos kokybės – jie tikrai skanūs.

Daugiau nei dešimt metų „Cavalier“ kaupė unikalias becukrių šokolado gaminių gamybos žinias. Todėl šiandien mūsų įmonė gali pristatyti kokybę ir skonį, o Jums nebereikia rinktis tarp to kas skanu ar kas sveika. 

Prekės ženklo šalis:
Belgija
Prekės kodas: SS363
EAN kodas: 541362371000
Juodasis šokoladas konditerijai
300 g

Juodasis šokoladas konditerijai

9,99 €
33.30/kg €
leaf
Užsisakyk naujienlaiškį ir gauk -10% nuolaidą kitam apsipirkimui