Žaliavalgiams (<42°C)
Veganams

Juodųjų garstyčių sėklos, ekologiškos

50 g
1,77 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
Žalias ekologiškumo lapelis
Soil Association Organic

Apie prekę

„Infinity Foods“ ekologiškos juodųjų garstyčių sėklos. Aštraus skonio, kvepia riešutais, šildo. Suteikia patiekalui aštrumo ir malonų kvapą. Galima dėti praktiškai į visus patiekalus.

Kad atsiskleistų prieskonių naudingosios savybės ir suteiktų maistui charakteringą skonį, garstyčių sėklos dedamos į karštą aliejų, kaitinamos riebaluose iki pradeda „sproginėti” (tuo metu indą pridenkite). Iš visų prieskonių jie kepinami ilgiausiai, todėl juos dėti reikia pirmus.

Garstyčių sėklos tinkamos daiginimui (daigelių nuotrauka kairėje). Prieš daiginimą mirkyti reikia vandenyje apie 6 –14 valandų, sudygsta per 4 – 6 dienas, priklausomai, kokia kambario temperatūra ir iki kokio dydžio daigelius norima auginti (patartina iki 2 cm). Sudygsta greitai, geriausia ant drėgnos vatos, medžiagos skiautės ar popierinio rankšluosčio, kad šaknelės turėtų, kur įsikabinti. Turi aštrumo, labai skanu jų nedidelę saujelę įberti į salotas ar ant sumuštinio, ypač skanu su avokadu.

Kita informacija

Skaitykite daugiau:
- (angliškai) Apie garstyčių maistines savybes

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Kilmės šalis:
Kanada
Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: PS204
EAN kodas: 502886909231
Juodųjų garstyčių sėklos, ekologiškos

Juodųjų garstyčių sėklos, ekologiškos

1,77 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui