Kanapių sėklų aliejus, ekologiškas

250 ml
11,58 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 28 11:43 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 28 11:43 su ZITICITY

Apie prekę

„Hempus“ ekologiškas kanapių aliejus išgaunamas tik šalto spaudimo būdu iš kanapių sėklų, auginamų Lietuvos ūkiuose. Produkto gamybos technologija atitinka senąsias tradicijas, nenaudojant jokių filtrų, leidžiant aliejui natūraliai nusistovėti, taip išsaugant maistingas medžiagas. Aliejus spaudžiamas kelios dienos prieš parduodant, todėl pirkėjas gauna visada šviežų ir gyvą produktą - tokį, kokį žmonės naudodavo senovės Lietuvoje. 

Siekiant išsaugoti gerąsias savybes bei vertingąsias medžiagas, kanapės auginamos nenaudojant pesticidų ir herbicidų, aliejuje nėra GMO ir glitimo.

Sodriai tamsiai žalios spalvos ir aksominio skonio aliejumi, primenančio riešutų aromatą, galima pagardinti įvairius patiekalus, padažus, sriubas, salotas ar net vaisių sultis.
Siekiant paįvairinti kasdienės mitybos racioną, rekomenduojama vartoti kasdien po 15 ml prieš valgį.

Po atidarymo patariama suvartoti per 1 mėn. Kaitinamas aukštesnėje temperatūroje nei 70°C, praranda savo gerąsias savybes. Tamsaus stiklo butelyje.

Kita informacija

Kadangi Lietuvos ir ES įstatymai draudžia gamintojams ir pardavėjams rašyti apie maisto produktų teigiamą poveikį svaikatai, besidomintiems siūlome skaityti specialią literatūrą. Kaip rodo mūsų ieškojimai šioje srityje, labai išsami, įdomi ir naudinga knyga apie įvairių aliejų poveikį žmogaus sveikatai yra Udo Erasmus „Fats that Heal Fats that Kill“, Alive Books, Canada 1993.

Kanapių sėklos yra vienas iš turtingesnių polinesočiųjų riebiųjų rūgščių, tarp jų ir retesnės Omega 3, šaltinių. Kaip teigia U. Erasmus savo knygoje „Fats that Heal Fats that Kill“, Omega 6 ir Omega 3 riebiųjų rūgščių santykis (O6/O3) kanapių sėklose ir aliejuje svyruoja tarp 2:1 ir 3:1, o toks santykis, jo manymu, yra optimalus žmogaus organizmui.

Senosiose medicinos sistemose (kinų, lietuvių,  o taip pat ir daugelio kitų tautų liaudies medicinoje) kanapių sėklos taip pat buvo naudojamos.

Plačiau skaitykite:
- (angliškai) http://www.ratical.org/renewables/hempseed1.html

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Hempus“ pluoštinių kanapių maisto produkcija gaminama iš Lietuvos ūkiuose užaugintų kanapių, čia sutalpinama visa, ką geriausio šie augalai subrandina savo sėklose. Idėjos įkvėpti produktai, kurių gamybai pritaikyta unikali technologija, yra ne tik sveiki, bet ir užkrečiamai skanūs.

Maistinės kanapės, iš kurių gaminama „Hempus“ produkcija, ypatingai turtingos vertingomis savybėmis ir organizmui reikalingais elementais: Omega-3, Omega-6 riebalų rugštimis, augalinės kilmės baltymais, skaidulų, vitaminais bei mineralais. „Hempus“ – patogus būdas greitai apdovanoti organizmą ir palepinti kūną.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: AR146
EAN kodas: 980000000382
Kanapių sėklų aliejus, ekologiškas
250 ml

Kanapių sėklų aliejus, ekologiškas

11,58 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui