Pekaninių karijų riešutai puselėmis, ekologiški

125 g
7,98 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Rugsėjo 27 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Rugsėjo 27 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Ekologiški pekaninių karijų arba pekano riešutai - pikantiškas ir maistingas užkandis. Valgomi vieni, kaip užkandis, dedami į desertus. Skaidulinių medžiagų šaltinis. Mažai cukrų.

Karijos, kaip ir kiti riešutai, gerai malšina alkį. Riešutus geriausia valgyti nesaldintus ir nesūdytus, jei skrudintus, tai tik švelniai. Ir svarbiausia, nedideliais kiekiais, nes tai labai koncentruotas maistas.

„Infinity Foods“ tiekia riešutus, išaugintus ir išgliaudytus vienoje Pietų Afrikos plantacijoje, kuri sertifikuota kaip ekologiška ir yra atitinkamai kontroliuojama. Plantacija veiklą pradėjo 1973 m. ir kurį laiką riešutai buvo gliaudomi tradiciniu metodu - pagaliu ir akmeniu. Vėliau lukštenimui pradėtos naudoti paprastos vietinės gamybos „mašinos“, kuriose sutraiškomas kiekvienas riešutas atskirai. Patyrusių žmonių komanda toliau renka ir rūšiuoja išlukštentus riešutus.

Pekanines karijas labai lengva pažeisti, lukštenant jas iš kieto kevalo. Pagal dydį ir išvaizdą jos skirstomos į 10 rūšių, ir kieviena iš jų turi savo kainą. Kuo riešutai didesni ir sveikesni, tuo kaina aukštesnė. Jei patys geriausi naudojami individualiai - puošybai, tai žemesnės rūšies - valgio gamybai, sausų pusryčių mišiniams, užkandžiams ir pan.
„Infinity Foods“ tiekia vidutinės rūšies pekano riešutus, kurie yra prastesnės išvaizdos ir su pažeidimais lukštenimo metu, bet priimtinesnės kainos.

Kita informacija

Remiantis maistingumo duomenų baze (nutritiondata.self.com) pekaninių karijų riešutai (100 g) turi daug mangano (225% RMV – referencinė maistinė vertė suaugusiems), vario (120%), vitamino B1 (64%), cinko (45%), magnio (32%), fosforo (40%); kalio (20%) ir geležies (18%) šaltinis. Turi daug (0.98 g/100g) Omega 3 riebiųjų rūgščių.

Daugiau apie riešutus (angliškai):
- http://nutritiondata.self.com/facts/nut-and-seed-products/3129/2
- http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20199997
- http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21106921

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: GAR162
EAN kodas: 502886906092
Pekaninių karijų riešutai puselėmis, ekologiški

Pekaninių karijų riešutai puselėmis, ekologiški

7,98 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui