Veganams
Be glitimo

Kasdienis kremas normaliai – riebiai veido odai

50 ml
10,55 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Aubrey“ kasdienis kremas normaliai – riebiai veido odai atstato odos minkštumą ir elastingumą, lengvai drėkina ir per laiką sureguliuoja odos blizgesį. Sudėtyje net 75% ingredientų iš ekologinių ūkių. Be ftalatų.

Veikliosios medžiagos:
- Ekologiškų bolivinių balandų (kynvos) baltymai sureguliuoja riebalų išsiskyrimą ir visapusiškai gerina odos būklę.
- Ekologiški hamameliai neleidžia odai per daug susiriebaluoti, tonizuoja.
- Ekologiški alavijai aprūpina odą drėgme ir ramina.

Naudojimas: norint pasiekti geriausių rezultatų, kremu tepti veido ir kaklo odą du kartus per dieną. Prieš naudojimą gerai suplakti.

Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams. Be glitimo. Biologiškai suyrantis produktas. Plastikinė perdirbama pakuotė. Su dozatoriumi. Naudojama nauja beorė sistema, leidžianti sumažinti produkto oksidaciją.

Kita informacija

Kosmetikos gamintojas „Aubrey“ sulaukia nemažai užklausų apie kosmetikos produktus be glitimo, kas svarbu stipriai glitimui jautriems ir alergiškiems žmonėms. Todėl „Aubrey“ pradėjo tikrinti glitimo kiekį produktuose ir juos atitinkamai ženklinti. Glitimas testuojamas išorinėje laboratorijoje, o pats standartas daug griežtesnis nei oficialusis (!). FDA leidžia produktą ženklinti „be glitimo“, jei jis savaime yra be glitimo arba glitimo jame yra mažiau nei 20 ppm. „Aubrey“ produktai arba yra iš esmės be glitimo (produktai testuojami įmonės viduje, pagal standartizuotą testavimo metodą glitimo negali būti daugiau nei 10 ppm), arba glitimo yra iki 3 ppm (tikrinama trečiosios šalies).

Gamintojas

Prekės ženklo šalis:
JAV
Prekės kodas: K295
EAN kodas: 074998500993
Kasdienis kremas normaliai – riebiai veido odai
50 ml

Kasdienis kremas normaliai – riebiai veido odai

10,55 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui