Kreminis medus

500 g
5,50 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Spalio 1 12:00.

Apie prekę

L. Kazėno bityno kreminis medus išsiskiria ypatingu gamybos būdu. Specialiu maišytuvu medus maišomas net 5 paras. Maišymo metu suardomi besiformuojantys gliukozės kristalai ir įtraukiami oro burbuliukai. To pasekoje medus tampa kreminės konsistencijos. Taip paruoštas kreminis medus, skirtingai nei kaitintas, išsaugo visas vertingas savybes ir išlieka vienodos konsistencijos, nesukietėja.

Medus – tai vienintelis natūralus koncentruotų angliavandenių šaltinis. Gamtoje saldus skonis yra retas, o tokį saldumą kaip medaus, žmogus išgauna tik perdirbdamas saldumo turinčius augalus. Medus yra itin turtingas įvairių maistinių medžiagų. Tai gana jautrus produktas – jo negalima kaitinti ar dėti į karštą vandenį bei pieną. Medų reikėtų vartoti saikingai.

Stikliniame indelyje su metaliniu dangteliu.
 

Gamintojas

Lino Kazėno bitininkystės ūkis yra įkurtas 1987 m. Medus ir kiti bičių produktai sertifikuoti pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą. Taip pat suteiktas Kulinarijos paveldo fondo sertifkatas. Tai aukštos kokybės medus ir  kiti bičių produktai iš Žaliosios girios.

Kilmės šalis:
Lietuva
Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: KAZE0305
EAN kodas: 000000000305
Kreminis medus

Kreminis medus

5,50 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui