Prieskonių mišinys karštam vynui ir punšui, ekologiškas

10 g
2,49 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime šiandien, Lapkričio 25 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Lapkričio 25 12:00.

Apie prekę

„Lebensbaum“ ekologiškas prieskonių mišinys karštam vynui ir punšui pagardina sultis, vyną ir punšą. Suteikia gėrimams pikantiško, saldžiai aštraus skonio bei apelsinų aromato.

Paruošimas: į 500-700 ml pašildyto gėrimo įmerkti 1 pakelį prieskonių ir palaikyti 10 min. Pasaldinti, jei norisi. Pakuotėje yra 5 prieskonių pakeliai.

Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Perdirbama, aromatą sauganti pakuotė.
Griežta kokybės kontrolė. Sąžininga partnerystė.
Gamybos procesas draugiškas klimatui.

Gamintojas

„Lebensbaum“ – Gyvenimo medis, taip išvertus skambėtų įmonės pavadinimas. Įvaizdis atitinka turinį: gamintojas patikimas, jautrus vartotojui ir gamtai, išlaikęs tikrą ekologisto aistrą, nors verslas jau įgavęs ir svorio, ir masto. Šiandieninis įmonės savininkas Ulrich Walter 1979 metais nedideliame Šiaurės Vokietijos miestelyje atidarė ekologiškų prekių parduotuvę. Daug tokių atsidarė tokiu metu, ypač Vokietijoje, ir prekiavo tuo, ką rado rinkoje. Ponas Walteris suprato, kad to nepakanka, ir jis ėmėsi pats ieškoti, kaip gauti tokios kokybės prekių, kokių jis norėjo. Taip krautuvininkas tapo kokybiškos ekologiškos arbatos, kavos ir prieskonių verslo savininku. 

Vokiečių gamintojas „Lebensbaum“ savo produktams naudoja aukščiausios rūšies 100% ekologiškas žaliavas. Jų pasiekiami rodikliai, kaip taisyklė, viršija standartinius ekologiškumo reikalavimus ir atitinka gerokai išrankesnius Demeter, Naturland  ir Bioland standartus. Ekologinė ir ypač biodinaminė žemdirbystė nestimuliuoja augalo augimo cheminėmis priemonėmis. Vietoj to čia stiprinamas paties augalo gyvybingumas, skiriant dėmesį sveikam dirvožemiui, švariai aplinkai, augalų auginimui pavėsyje – t.y. ekosistemoje.

„Lebensbaum“ laikosi „grynumo“ principo: jokių aromatinių priedų, jokių skonio stipriklių, jokių maisto priedų. Vietoj to didžiausias dėmesys skiriamas natūraliems, intensyvaus skonio ingredientams, kuriuos perka tiesiogiai ten, kur jie užauginti. „Lebensbaum“ su augintojais sieja aistra ekologinei žemdirbystei ir noras tausoti supančią aplinką.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: PM61
EAN kodas: 401234617310
Prieskonių mišinys karštam vynui ir punšui, ekologiškas
10 g

Prieskonių mišinys karštam vynui ir punšui, ekologiškas

2,49 €
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui