Ledinukai su žaliąja arbata, ekologiški

75 g
3,91 €
4,89 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 30 14:06 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 30 14:06 su ZITICITY

Apie prekę

Turtingo išskirtinio skonio KEIKO ledinukai su žaliąja arbata Matcha (mačia). Gaminant šiuos ledinukus naudojami ekologiški KEIKO žaliosios arbatos Matcha milteliai, kurie ledinukams suteikia gaivumo ir savito ilgai burnoje išliekančio malonaus skonio bei aromato.

KEIKO arbatos apdorojamos ypatingu tausojančiu būdu, kuris leidžia arbatos lapeliams geriausiai atsiskleisti ir saugo nuo oksidacijos. Iš karto surinkus derlių arbatos lapeliai yra garinami, atvėsinami, suvyniojami ir išdžiovinami.

Gamintojas

KEIKO – aukščiausios kokybės autentiška japoniška žalioji arbata ir Matcha. Arbatos užaugintos pusiau šešėlyje ekologiniuose ūkiuose, pačiuose Japonijos pietuose. Tokios aukštos kokybės arbatos vertingos ne tik ypatingu skoniu. Svarbiausia, kad jose dėl ypatingai švelnaus apdorojimo būdo išlieka visos naudingos žaliosios arbatos savybės. KEIKO arbatos šviežios fasuojamos į sandarias pakuotes, kurios pritaikytos laikyti šaldytuve, o Matcha – šaldiklyje. Juk tik šviežia arbata išlaiko visas gerąsias savybes.

KEIKO – tai grupė subtilių arbatų, kurių skonis ir aromatas visiškai skirtingas, kaip ir lapelių skynimo laikas – Shincha, Tenko, Sencha, Bancha, Konacha, Genmaicha ir, žinoma, aukščiausios kokybės Matcha Premium bei specialiai kulinarijai skirti Matcha milteliai.

Prekės ženklo šalis:
Vokietija
Prekės kodas: SS398
EAN kodas: 403132200012
Ledinukai su žaliąja arbata, ekologiški
75 g

Ledinukai su žaliąja arbata, ekologiški

3,91 €
4,89 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui