Liofilizuotos mėlynės

12 g
2,77 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 19 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 19 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

Lietuviškos liofilizuotos mėlynės. Jas skanu valgyti vienas ar su sausais pusryčiais, tai puikus priedas į košę bei konditerinius gaminius. Be pridėto cukraus (sudėtyje yra natūralių cukrų).

Liofilizacija – tai technologinis procesas, kurio metu vaisiai ir uogos džiovinami dideliame šaltyje (-80°C), vakuuminėje erdvėje. Liofilizuojant  nenaudojamos jokios cheminės medžiagos ar konservantai ir yra išsaugoma praktiškai 100 proc. produktuose esančių biologiškai vertingų medžiagų. Pvz., jeigu džiovinant įprastu būdu, vitamino C produkte lieka tik apie 40 proc., užšaldant – iki 85 proc., tai liofilizuojant – 98 proc. Liofilizacija turi dar vieną privalumą – žaliava išlaiko pirminę formą, o jos tekstūra yra specifinė, traški ir puri. Tačiau ji yra dešimt kartų lengvesnė, nes uogoje nelieka vandens.

Supakuota stikliniame indelyje (12g/167ml) su užsukamu dangteliu. Produktas paruoštas vartoti. Atidarius laikyti uždarytą ir suvartoti per 24 val.

Pagaminta pagal LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto rekomendacijas.

Kita informacija

Mėlynėse gausu antrinių augalų medžiagų. Antrinės augalų medžiagos arba bioaktyviosios medžiagos (fitaminai), tai natūraliai augaluose esančios labai įvairios cheminės medžiagos, neturinčios tiesioginės įtakos jo metabolizmui (todėl antrinės), bet lemiančios skonį, spalvą, aromatą, gebėjimą gintis nuo aplinkos veiksnių. (Pagal www.biologyreference.com)

Sužinokite daugiau:
- (angliškai) http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2016/09/29/foods-improve-brain-health.aspx
- [1] (angliškai) http://www.whfoods.com/genpage.php?tname=foodspice&dbid=8
- [2] (angliškai) http://www.nutrition-and-you.com/blueberries.html

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

Prekės ženklas „Vertas“ apjungia mokslą ir naujas technologijas. Iš Lietuvoje užaugintos žaliavos kuria ir gamina inovatyvius, sveikus ir saugius, be sintetinių priedų ir konservantų, su išsaugotomis biologiškai vertingomis medžiagomis vaisių bei daržovių produktus.

Prekės ženklo šalis:
Lietuva
Prekės kodas: VD106
EAN kodas: 980000000414
Liofilizuotos mėlynės
12 g

Liofilizuotos mėlynės

2,77 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui