Liposominis CUREIT® kurkuminas. Maisto papildas

250 ml
29,90 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 d.d. perkant už 21€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Rugsėjo 18 17:29 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Rugsėjo 18 17:29 su ZITICITY

Apie prekę

„Ekolife natura“ efektyvaus įsisavinimo skystas liposominis CUREIT® kurkuminas, augalinis maisto papildas. Be GMO, glitimo, nano technologijų. Su saldikliu. Tinka veganams.

Vartojimas: po 5 ml du kartus per dieną tiesiai į burną arba skiesti su vandeniu ar sultimis. Įspėjimai: Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Suvartojus per didelį kiekį gali pasireikšti vidurius laisvinantis poveikis.

Pakuotė: stiklo buteliukas su dozavimo taurele.

Kita informacija

Teisės aktai mums neleidžia kalbėti apie vaistažoles ir jų naudą, tačiau internete bei knygose galite rasti daug informacijos apie jų naudojimą jau daugelį metų.

Gamintojas

„Ekolife natura“ augalinių ir liposominių maisto papildų gamintojas iš Slovėnijos.

Šios įmonės įkūrėja ir bendrasavininkė Tajča pasakoja: „Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir tempas privertė mane suprasti, kad iš maisto aš negaunu pakankamai vitaminų ir mineralų. Taigai turėjau sau padėti, ieškojau tokių kokybiškų produktų, kuriuos mano kūnas gali lengvai pasisavinti. Žinoma, aš domiuosi sveiku gyvenimo būdu ir stengiuosi gauti kuo daugiau maistingųjų medžiagų iš maisto, deja, dažnai žemė yra nualinta ir joje užaugintas maistas nebėra toks vertingas kaip anksčiau. Įveikusi autoimuninę ligą supratau, kad kokybiškai reikia gyventi kiekviename žigsnyje. Kasdien kuo mažiau streso, kasdien dėkokime už viską, ką turime, ir svarbiausia labai laukime naujos dienos. „Ekolife natura“ yra šeimos įmonė. Mes su sesirimi Tjaša išbandome visus praduktus savo šeimoje ir tik po to siūlome juos jums.“

Prekės ženklo šalis:
Slovėnija
Prekės kodas: PP151
EAN kodas: 383005752146
Liposominis CUREIT® kurkuminas. Maisto papildas

Liposominis CUREIT® kurkuminas. Maisto papildas

29,90 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui