Raminamasis drėkinamasis skystas muilas OCEAN LOVE

250 ml
7,90 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 15€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje rytoj, Lapkričio 24 12:00 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune rytoj, Lapkričio 24 12:00 su ZITICITY

Apie prekę

MÁDARA skystas muilas OCEAN LOVE ramina ir drėkina. Tinka kūnui ir rankoms. Su dozatoriumi. Tinka veganams, kosmetika nebandyta su gyvūnais.

Produkto sudėtis draugiška vandenynams, o pakuotė, kurią lengva perdirbti, yra saugi aplinkai. Ji pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų. Suteikite šiai pakuotei naują gyvenimą ir būtinai ją išrūšiuokite.

Sertifikuota ECOCERT kaip natūrali kosmetika.

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAK0596
EAN kodas: 475222300596
Raminamasis drėkinamasis skystas muilas OCEAN LOVE
250 ml

Raminamasis drėkinamasis skystas muilas OCEAN LOVE

7,90 €
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui