Šveičiamasis muilas OCEAN LOVE

90 g
6,90 €
Rasti parduotuvėje
Nemokamas pristatymas per kurjerį ar į paštomatą visoje Lietuvoje per 1-5 d.d. perkant už 20€ ir daugiau
Galimas greitasis pristatymas Vilniuje šiandien, Lapkričio 29 11:17 su ZITICITY
Galimas greitasis pristatymas Kaune šiandien, Lapkričio 29 11:17 su ZITICITY

Apie prekę

MÁDARA natūralus šveičiamasis muilas OCEAN LOVE – energizuojantis, giliai valantis ir švelniai odą šveičiantis muilas, praturtintas natūraliu vulkaninės lavos smėliu, kurį gamintojas renkasi vietoj mikroplastiko dalelių. Juodasis lavos smėlis švelniai pašalina suragėjusį odos sluoksnį, gaivina ir švelnina odą, nepalikdamas neigiamo pėdsako gamtoje. Kosmetika nebandyta su gyvūnais.

Produkto sudėtis draugiška vandenynams, o pakuotė, kurią lengva perdirbti, yra saugi aplinkai. Suteikite šiai pakuotei naują gyvenimą ir būtinai ją išrūšiuokite.

Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS NATURAL kaip natūrali kosmetika.

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAK0598
EAN kodas: 475222300598
Šveičiamasis muilas OCEAN LOVE
90 g

Šveičiamasis muilas OCEAN LOVE

6,90 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui