Vitaminų aliejus OCEAN LOVE

15 ml
9,90 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime šiandien, Lapkričio 29 12:00.

Apie prekę

MÁDARA natūralių aliejų mišinys puoselėja odą, suteikis jai energijos, švelnumo ir spindesio. Tinka tiek kūnui, tiek veidui. Kosmetika nebandyta su gyvūnais.

Naudojimas: įlašinkite kelis lašus šio aliejaus į Jūsų naudojamą kremą arba tepkite gryną ant švarios odos.

Produkto sudėtis draugiška vandenynams, o pakuotė, kurią lengva perdirbti, yra saugi aplinkai. Suteikite šiai pakuotei naują gyvenimą ir būtinai ją išrūšiuokite. Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS ORGANIC kaip ekologiška kosmetika.

Stiklinėje pakuotėje su pipete – patogu naudoti.

Gamintojas

MÁDARA yra natūralios kosmetikos prekės ženklas, gimęs 2006 metais mūsų kaimyninėje valstybėje – Latvijoje. Įmonę įkūrė keturios moterys iš Latvijos, kurios nerado sau tinkančios kosmetikos, todėl nusprendė sukurti ją pačios. MÁDARA kosmetika šiuo metu parduodama 25 pasaulio šalyse.

MÁDARA tiki, kad viską, kas sukurta sintetiniu būdu, taip pat gali būti pagaminta ir iš natūralių ingredientų, o jei ne, vadinasi tai nėra tinkama žmogui. Po savo ženklu slepianti išskirtinai natūralią ir ekologišką kosmetiką, MÁDARA kosmetika gaminama atsižvelgiant į aukščiausios kokybės standartus. Vienas iš išskirtinumų – gaminama be glitimo, todėl įtiks net ir patiems išrankiausiems. MÁDARA yra tarsi natūralios kosmetikos pionierė, nes jos kuriami natūralūs produktai yra ne tik saugūs, bet jų efektyvumas yra ir moksliškai įrodytas – kokybę patvirtina suteiktas sertifikatas pagal tarptautinį ECOCERT COSMOS NATURAL standartą.

Prekės ženklo šalis:
Latvija
Prekės kodas: MADAV0600
EAN kodas: 475222300600
Vitaminų aliejus OCEAN LOVE
15 ml

Vitaminų aliejus OCEAN LOVE

9,90 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui