Kalendra, malta, ekologiška

40 g
1,48 €
1,85 €
Rasti parduotuvėje
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Vilniuje. Pristatysime rytoj, Rugpjūčio 14 12:00.
Prekę galime pristatyti tik ZITICITY pristatymo būdu Kaune. Pristatysime rytoj, Rugpjūčio 14 12:00.

Apie prekę

„Infinity Foods“ ekologiška malta kalendra yra sodraus šilto citrusinio skonio. Naudojamos raugiant kopūstus, ruošiant marinatus, ankštinių patiekalams, sūriams, troškiniams, sriuboms bei padažams gardinti.

Kalendros sėklos – labai kvepiančio augalo Coriandrum sativum sėklos. Tai vienas pagrindinių prieskonių, naudojamų indų virtuvėje, kur dedama į sriubas, troškinius, dalą, ryžius, prieskonių arbatas ir kt. Kad atsiskleistų prieskonio naudingosios savybės ir suteiktų maistui charakteringą skonį, jos turi būti gerai pakepintos aliejuje.

Kita informacija

Skaitykite daugiau:
- (angliškai) Apie kalendros maistines savybes

UAB „Bio Sala“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.

Gamintojas

„Infinity Foods“ – ekologiškas maistas iš viso pasaulio: kynva, burnočiai, datulės, džiovinti abrikosai, spanguolės, ryžiai, lęšiai, riešutai...

„Infinity Foods“ prekiauja geros kokybės ekologišku maistu nuo 1971 metų. Ekologiški „Infinity Foods“ produktai yra užauginti pagal griežtus sertifikuojančios institucijos Didžiojoje Britanijoje „Soil Association“ gamtą tausojančios ekologiškos žemdirbystės reikalavimus, pagal kuriuos žalingų pesticidų ir trąšų naudojimas yra uždraustas.

Prekės kodas: PS207
EAN kodas: 502886909213
Kalendra, malta, ekologiška

Kalendra, malta, ekologiška

1,48 €
1,85 €

Panašios Panašios prekės

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui