Veganams

Mikroorganizmai naminių gyvūnų kvapui naikinti

250 ml
13,45 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,94 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Almacabio“ mikroorganizmai naminių gyvūnų kvapui naikinti yra 100% organinis produktas. Padeda pašalinti nemalonius naminių gyvūnų kvapus iš tekstilės, kilimų ir sofų. Dėka savo sudėties jie suskaido stiprų kvapą turinčias medžiagas ir neleidžia ilgą laiką susidaryti naujam kvapui.

100% natūralūs, užtikrina aukščiausią efektyvumą ir saugo visų šeimos narių sveikatą. Be cheminių veikliųjų medžiagų.

Naudojimas ir dozavimas: Užlašinti arba papurkšti truputį produkto ten, kur reikia, pavyzdžiui, ant kačių tualeto, šuns gulto arba ten, kur gyvūnai būna. Palikti 12 valandų.

Kita informacija

Apie švaros priemones skaitykite daugiau:
- LRT televijos pokalbių laidoje „Gyvenimas“ interviu su „Almacabio“ švaros priemonių gamintoju italu Bruno Torresan (žiūrėkite nuo 20:20 minutės)

Gamintojas

Kokių švaros priemonių mes norime? Kad išplautų, nedirgintų odos ir neterštų aplinkos. Švaros priemonių gamintojas iš Italijos „Almacabio“ jau virš 40 metų gamina ir nuolat tobulina savo produktus siekdamas būtent šių tikslų.

„Almacabio“ priemonės tokios pat efektyvios, kaip ir įprastinės cheminės. Įmonė tausoja aplinką – tarą gamina iš dalinai perdirbto plastiko, o ploviklius – itin koncentruotus, todėl pilti reikia nedaug. Ne daugiau nei nurodyta ant pakuotės.

Kodėl neteršia ir nedirgina? Nes be fosforo, fosfatų, sunkiųjų metalų, optinių baliklių, dažiklių ir sintetinių kvapiklių, be gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių. Sudėtyje tik augalinės kilmės tenzidai, kurie tausojančiai plauna skalbinius ir neplauna nugarų varlėms bei žuvims.

Linija „Bio2“– itin jautriems žmonėms, kurioje nėra jokių, netgi natūralių, kvapiklių.

Ši kompanija išsiskiria ne tik produktų kokybe, bet ir atvirumu: ant kiekvieno savo gaminio skelbia INCI sudėtį, kas tarp švaros priemonių gamintojų itin reta. Sertifikuota BIO C.E.Q. ženkleliu „Ekologiškumas, efektyvumas ir kokybė“. „Almacabio“ gamina švaros priemones, kurios atitinka kur kas griežtesnius ekologiškumo kriterijus nei Eurogėlytės ir ECO BIO standartai.

Prekės ženklo šalis:
Italija
Prekės kodas: BCH95
EAN kodas: 801822965062
Mikroorganizmai naminių gyvūnų kvapui naikinti
250 ml

Mikroorganizmai naminių gyvūnų kvapui naikinti

13,45 €
leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui