Veganams
Be pridėto cukraus

Augalinės dešrelės

4 x 57 g
5,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, šiandien - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Moving Mountains“ tradicinės dešrelės – 100% augalinės sudėties mėsos alternatyva. Iš natūralių, augalinių ingredientų pagamintos dešrelės yra tokios pat sultingos ir kepamos gardžiai čirška lyg būtų iš kiaulienos, bet čia jos 0%. Kviečiame paragauti ateities – paįvairinti savo mitybą neatsisakant mėgstamų skonių. 

  • 100% pagaminta iš augalų
  • Augalinių baltymų šaltinis
  • Nėra hormonų
  • Nėra GMO
  • Nėra cholesterolio

Paruošimas – kepkite šaldytą, geriausiam paruošimo rezultatui: į keptuvę negausiai įpilkite aliejaus ir įkaitinkite. Kepkite vidutinėje temperatūroje po kelias minutes kiekvieną pusę, kol tolygiai paruduos. Kepkite, kol paruduos išorėje ir bus pakankamai karšta, neturi likti raudonos spalvos. Kepimo laikas apie 15 min., vidutinėje temperatūroje.

Grynasis svoris: 227 g.

Gamintojas

Paragaukite ateities! Jei jums rūpi mus supanti gamta ir ieškote skanaus maisto alternatyvų, prisijunkite prie maisto revoliucijos.

„Moving Mountains“ prekių ženklo pavadinimas pats iš savęs yra didelė, drąsi ir galinga metafora, atspindinti ambicingą kompanijos tikslą – harmoningai gyventi tvarioje planetoje, kasdien atstovaujant ir vis labiau pasaulyje įtvirtinant augalinę mitybą. Įmonė tiki, kad inovatyvūs sveikesni maisto sprendimai gali padaryti realius, ilgalaikius teigiamus pokyčius sutrikdydami gyvulininkystės maisto pramonę, atsakingą už labai didelę dalį žemės išteklių eikvojimą.

„Moving Mountains“ ilgai laboratorijose tobulinti mėsos pakaitalai – skoniu, išvaizda, kvapu ir tekstūra labai panašūs į gyvulinės mėsos patiekalus, kad visi galėtų mėgautis turtingais skoniais ir drauge prisidėtų prie realių žmonijos sveikatos pokyčių.

Kompanija tiki, kad kartu mes galime sukurti geresnį pasaulį – išjudinti net kalnus. Šių augalinės kilmės produktų pagaminimui reikia net 99% mažiau vandens, 46% mažiau energijos ir 90% mažiau CO2 nei gaminant produktus iš įprastos mėsos. 

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MOUN4234
EAN kodas: 871966104234
Augalinės dešrelės
4 x 57 g

Augalinės dešrelės

5,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui