Veganams
Be pridėto cukraus

Augaliniai mėsos kukuliai

12 x 17 g
1,99 €
5,99 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Moving Mountains“ augaliniai mėsos kukuliai – 100% augalinės sudėties mėsos alternatyva. Šie kukuliai, pagaminti iš augalinių ingredientų ir pagardinti kvapniomis žolelėmis, yra tokie pat sultingi ir skanūs, tarsi būtų iš kiaulienos, bet čia jos 0%. Juos galima ruošti su įvairiais mėgiamais padažais, gaminti vėrinukus su daržovėmis. Kviečiame paragauti ateities – paįvairinti savo mitybą neatsisakant mėgstamų skonių. 

  • 100% pagaminta iš augalų
  • Augalinių baltymų šaltinis
  • Nėra hormonų
  • Nėra GMO
  • Nėra cholesterolio.

Paruošimas: kukulius rekomenduojama ruošti šaldytus. Įkaitinkite keptuvę ir įpilkite šiek tiek aliejaus. Kepkite apie 10 min. vartydami, kol kukuliai tolygiai paruduos. Paruošimas orkaitėje: įkaitinkite orkaitę iki 200°C, išdėliokite kukulius ant kepimo skardos ir kepkite 20 min.

Grynasis svoris: 204 g.

Gamintojas

Paragaukite ateities! Jei jums rūpi mus supanti gamta ir ieškote skanaus maisto alternatyvų, prisijunkite prie maisto revoliucijos.

„Moving Mountains“ prekių ženklo pavadinimas pats iš savęs yra didelė, drąsi ir galinga metafora, atspindinti ambicingą kompanijos tikslą – harmoningai gyventi tvarioje planetoje, kasdien atstovaujant ir vis labiau pasaulyje įtvirtinant augalinę mitybą. Įmonė tiki, kad inovatyvūs sveikesni maisto sprendimai gali padaryti realius, ilgalaikius teigiamus pokyčius sutrikdydami gyvulininkystės maisto pramonę, atsakingą už labai didelę dalį žemės išteklių eikvojimą.

„Moving Mountains“ ilgai laboratorijose tobulinti mėsos pakaitalai – skoniu, išvaizda, kvapu ir tekstūra labai panašūs į gyvulinės mėsos patiekalus, kad visi galėtų mėgautis turtingais skoniais ir drauge prisidėtų prie realių žmonijos sveikatos pokyčių.

Kompanija tiki, kad kartu mes galime sukurti geresnį pasaulį – išjudinti net kalnus. Šių augalinės kilmės produktų pagaminimui reikia net 99% mažiau vandens, 46% mažiau energijos ir 90% mažiau CO2 nei gaminant produktus iš įprastos mėsos. 

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MOUN4740
EAN kodas: 871966104740
Augaliniai mėsos kukuliai
12 x 17 g

Augaliniai mėsos kukuliai

1,99 €
5,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui