Veganams
Be pridėto cukraus

Augaliniai „žuvies“ piršteliai

6 x 30 g
4,49 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Kaune, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Moving Mountains“ 100% augalinės kilmės „žuvies“ piršteliai – itin gero skonio, sultingi viduje ir traškūs išorėje. Valgykite su įvairiais garnyrais ar tiesiog vienus pamirkę į kečupą, dėkite ant sumušninio. Kviečiame paragauti ateities – paįvairinti savo mitybą neatsisakant mėgstamų skonių. Tinka veganams.

  • 100% pagaminta iš augalų.
  • Augalinių baltymų šaltinis.
  • Nėra hormonų, antibiotikų, GMO.
  • Nėra cholesterolio.
  • Perdirbama pakuotė.
  • Kad būtų pagaminti šie „žuvies“ piršteliai, išmetama mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų ir sunaudojama mažiau išteklių nei gaminant įprastus žuvies pirštelius.

Paruošimas: Siekiant geriausio rezultato, kepkite šaldytą. Į keptuvę negausiai įpilkite aliejaus ir kepkite ant vidutinės ugnies apie 3 minutes kiekvieną pusę, reguliariai vartydami. Prieš valgydami įsitikinkite, kad piršteliai yra pilnai iškepę.

Laikyti ne aukštesnėje kaip -18ºC temperatūroje.

Grynasis svoris: 180 g.

Gamintojas

Paragaukite ateities! Jei jums rūpi mus supanti gamta ir ieškote skanaus maisto alternatyvų, prisijunkite prie maisto revoliucijos.

„Moving Mountains“ prekių ženklo pavadinimas pats iš savęs yra didelė, drąsi ir galinga metafora, atspindinti ambicingą kompanijos tikslą – harmoningai gyventi tvarioje planetoje, kasdien atstovaujant ir vis labiau pasaulyje įtvirtinant augalinę mitybą. Įmonė tiki, kad inovatyvūs sveikesni maisto sprendimai gali padaryti realius, ilgalaikius teigiamus pokyčius sutrikdydami gyvulininkystės maisto pramonę, atsakingą už labai didelę dalį žemės išteklių eikvojimą.

„Moving Mountains“ ilgai laboratorijose tobulinti mėsos pakaitalai – skoniu, išvaizda, kvapu ir tekstūra labai panašūs į gyvulinės mėsos patiekalus, kad visi galėtų mėgautis turtingais skoniais ir drauge prisidėtų prie realių žmonijos sveikatos pokyčių.

Kompanija tiki, kad kartu mes galime sukurti geresnį pasaulį – išjudinti net kalnus. Šių augalinės kilmės produktų pagaminimui reikia net 99% mažiau vandens, 46% mažiau energijos ir 90% mažiau CO2 nei gaminant produktus iš įprastos mėsos. 

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MOUN4774
EAN kodas: 871966104774
Augaliniai „žuvies“ piršteliai
6 x 30 g

Augaliniai „žuvies“ piršteliai

4,49 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui