Veganams
Be pridėto cukraus

Augalinis faršas

260 g
6,99 €
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite
Įsigiję šią prekę į savo lojalumo kortelę gausite 0,07 € Daugiau apie lojalumo programą
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje

Apie prekę

„Moving Mountains“ augalinis faršas – 100% augalinės sudėties mėsos alternatyva. Iš natūralių, augalinių ingredientų pagamintas faršas tokio pat skonio, tekstūros ir universalumo, kaip ir įprastas jautienos faršas. Iš jo galima gaminti mėsos kukulius, lazaniją bei kitus patiekalus. Šis faršas taip pat puikiai tinka Bolonijos padažui ruošti. Kviečiame paragauti ateities – paįvairinti savo mitybą neatsisakant mėgstamų skonių. 

  • 100% pagaminta iš augalų
  • Augalinių baltymų šaltinis
  • Nėra hormonų
  • Nėra GMO
  • Nėra cholesterolio.

Paruošimas: prieš gaminimą, rekomenduojama faršą atšildyti. Į keptuvę įpilkite šiek tiek aliejaus, įkaitinkite ir kepkite reguliariai maišydami apie 10 min., kol faršas apskrus ir karamelizuosis.

Grynasis svoris: 260 g.

Gamintojas

Paragaukite ateities! Jei jums rūpi mus supanti gamta ir ieškote skanaus maisto alternatyvų, prisijunkite prie maisto revoliucijos.

„Moving Mountains“ prekių ženklo pavadinimas pats iš savęs yra didelė, drąsi ir galinga metafora, atspindinti ambicingą kompanijos tikslą – harmoningai gyventi tvarioje planetoje, kasdien atstovaujant ir vis labiau pasaulyje įtvirtinant augalinę mitybą. Įmonė tiki, kad inovatyvūs sveikesni maisto sprendimai gali padaryti realius, ilgalaikius teigiamus pokyčius sutrikdydami gyvulininkystės maisto pramonę, atsakingą už labai didelę dalį žemės išteklių eikvojimą.

„Moving Mountains“ ilgai laboratorijose tobulinti mėsos pakaitalai – skoniu, išvaizda, kvapu ir tekstūra labai panašūs į gyvulinės mėsos patiekalus, kad visi galėtų mėgautis turtingais skoniais ir drauge prisidėtų prie realių žmonijos sveikatos pokyčių.

Kompanija tiki, kad kartu mes galime sukurti geresnį pasaulį – išjudinti net kalnus. Šių augalinės kilmės produktų pagaminimui reikia net 99% mažiau vandens, 46% mažiau energijos ir 90% mažiau CO2 nei gaminant produktus iš įprastos mėsos. 

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MOUN4741
EAN kodas: 871966104741
Augalinis faršas

Augalinis faršas

6,99 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui