Veganams
Be glitimo
Be pridėto cukraus

Augalinės dešrelės dešrainiams „Hot dog“

3,29 €
5,49 €
Rasti parduotuvėje Rasti parduotuvėje
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Vilniuje, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€
ziticity logo
Prekę galime pristatyti tik greituoju pristatymo būdu Klaipėdoje, rytoj - 1.99€ perkant už 49€ ir daugiau, perkant iki 49€ - 3.99€

Apie prekę

„Moving Mountains“ dešrelės „Hot dog“ dešrainiams ruošti – 100% iš augalų pagaminta mėsos alternatyva visiems norintiems sumažinti suvartojamos mėsos kiekį neatsisakant mėgstamo klasikinių dešrainių skonio. Šios augalinės dešrelės turi natūraliai rūkytų gaminių skonį, tvirtą, gyvulinio pagrindo dešrainių dešreles primenančią tekstūrą bei yra be glitimo, pagamintos naudojant saulėgrąžų sėklas. Kviečiame paragauti ateities – paįvairinti savo mitybą neatsisakant mėgstamų skonių.  

  • 100% pagaminta iš augalų
  • Augalinių baltymų šaltinis
  • Be glitimo
  • Pagaminta su saulėgrąžų sėklomis
  • Nėra GMO

Paruošimas – prieš verdant, pilnai atšildykite dešreles šaldytuve ar kambario temperatūroje. Virkite visas 4 dešreles pakuotėje 90°C temperatūros vandenyje 15 minučių, bet neleiskite vandeniui užvirti. Produktą patiekti karštą.

Grynasis svoris: 180 g.

Gamintojas

Paragaukite ateities! Jei jums rūpi mus supanti gamta ir ieškote skanaus maisto alternatyvų, prisijunkite prie maisto revoliucijos.

„Moving Mountains“ prekių ženklo pavadinimas pats iš savęs yra didelė, drąsi ir galinga metafora, atspindinti ambicingą kompanijos tikslą – harmoningai gyventi tvarioje planetoje, kasdien atstovaujant ir vis labiau pasaulyje įtvirtinant augalinę mitybą. Įmonė tiki, kad inovatyvūs sveikesni maisto sprendimai gali padaryti realius, ilgalaikius teigiamus pokyčius sutrikdydami gyvulininkystės maisto pramonę, atsakingą už labai didelę dalį žemės išteklių eikvojimą.

„Moving Mountains“ ilgai laboratorijose tobulinti mėsos pakaitalai – skoniu, išvaizda, kvapu ir tekstūra labai panašūs į gyvulinės mėsos patiekalus, kad visi galėtų mėgautis turtingais skoniais ir drauge prisidėtų prie realių žmonijos sveikatos pokyčių.

Kompanija tiki, kad kartu mes galime sukurti geresnį pasaulį – išjudinti net kalnus. Šių augalinės kilmės produktų pagaminimui reikia net 99% mažiau vandens, 46% mažiau energijos ir 90% mažiau CO2 nei gaminant produktus iš įprastos mėsos. 

Prekės ženklo šalis:
Didžioji Britanija
Prekės kodas: MOUN4233
EAN kodas: 871966104233
Augalinės dešrelės dešrainiams „Hot dog“

Augalinės dešrelės dešrainiams „Hot dog“

3,29 €
5,49 €

Panašios Panašios prekės

leaf
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite -10% nuolaidą kitam apsipirkimui